Connect with us

Magazin

Nurgül Yeşilçay’dan Cem Özer’e cevap: Eski kocayla görüşülmez

Cem Özer’in, “Necati Bey, Nurgül’e çok iyi geliyor” açıklamasına Nurgül Yeşilçay’dan yanıt geldi. Nişanlısının Cem Özer’le tanışmak istediğini söyleyen oyuncu, “Fırsatımız olmadı, gerçi durduk yere görüşmenin de manası yok” dedi.

Published

on

Cem Özer’in, “Necati Bey, Nurgül’e çok iyi geliyor” açıklamasına Nurgül Yeşilçay’dan yanıt geldi. Nişanlısının Cem Özer’le tanışmak istediğini söyleyen oyuncu, “Fırsatımız olmadı, gerçi durduk yere görüşmenin de manası yok” dedi.

Nurgül Yeşilçay, önceki akşam Arnavutköy’de oğlu Osman Nejat Özer ve yapımcı nişanlısı Necati Kocabay ile Yemek yedi. Çıkışta muhabirlerin sorularını yanıtlayan oyuncu, “Ailece bir akşam yemeği yiyelim istedik. Londra’da oyunum vardı, harika geçti. Benim çocuğun da oyunu vardı, onu da izledik. O da çok güzeldi” dedi. Muhabirlerin, “Diziniz erken final yaptı bununla ilgili neler söylemek istersiniz?” sorusuna ise “Olmayınca olmuyor. O kadar abartılacak şeyler değil” diye konuştu. Geçtiğimiz günlerde geçirdiği kaza ile ilgili de konuşan Yeşilçay, “Elektrik veriyorlar iyi geliyor, can sıkıcı bir durum ama kalıcı olmayacak” diyerek tedavisinin devam ettiğini belirtti.

BENCE DE NECATİ BANA ÇOK İYİ GELİYOR

Cem Özer’in geçtiğimiz günlerde yaptığı, “Necati Bey, Nurgül’e çok iyi geliyor” açıklaması da sorulan Yeşilçay, “Bence de çok iyi geliyor, Necati de Cem ile tanışmak istedi ama fırsatımız olmadı. Gerçi durduk yere eski kocayla da görüşmenin pek bir manası olmadığını düşünüyorum. Her dakika görüşürsen eski koca olmaz” diyerek kahkaha attı. Rol aldığı ‘Joseph K’ isimli oyunla ilgili soruları yanıtlayan Osman Nejat Özer ise, “Oyunum çok güzel geçti” dedi.

EVLİLİK HAZIRLIĞI YAPMAYA ÜŞENİYORUZ

Muhabirlerin “Tatil planınız var mı?” sorusuna Yeşilçay, “Ben hep tatildeyim ama Barselona tatili çok güzel olur, ona hayır demem” şeklinde yanıt verdi. Necati Kocabay’dan evlenme teklifi aldığı bilinen oyuncuya, evlilik hazırlıkları da soruldu. “Evlilik hazırlıklarına üşeniyoruz” diyen Yeşilçay, sözlerini şöyle sürdürdü: “Üşenme aşamasını geçemedik. Bence çok zor bir şey. Arkadaşlarımız ‘biz hallederiz’ dedi, hava attılar ama ortada bıraktılar bizi.”

CEM ÖZER NE DEMİŞTİ

TV 8 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan Cem Özer, eski eşi Nurgül Yeşilçay hakkında açıklamalarda bulunmuş, Yeşilçay’ın nişanlısı Necati Kocabay’la tanışmak istediğini söylemişti: “Nurgül’e çok iyi geldiğini düşünüyorum. Neden böyle düşünüyorum, oğlum Nejat’ı görüyorum çünkü, Nejat çok mutlu. Belli ki evde huzur var. Nejat’ın, Necati’yi seviyor olması önemli. Çocuklar bu konuda yanılmaz.”

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar