Connect with us

Spor

Ogbonna: “İngiltere’de Corona virüsü ciddiye alınmıyor”

Angelo Ogbonna “İngiltere’de Corona virüsünün ne kadar tehlikeli olduğunun farkında değiller. İngiliz kültüründe bu ağırdan alma durumu yer etmiş’

Published

on

By

İngiliz takımı West Ham United’ın savunma oyuncusu Angelo Ogbonna: “İngiltere’de Corona virüsü ciddiye alınmıyor” açıklamasını yaptı.

31 yaşındaki İtalyan defans, İngiliz yetkililerinin Corona virüsüyle ilgili ciddi önlemler almadığını, salgına yakalanan insan sayısının artabileceğini söyledi.

Angelo Ogbonna “Corona virüs testinden ya da herhangi bir sağlık kontrolünden geçmedim. İngiltere’de Corona virüsünün ne kadar tehlikeli olduğunun farkında değiller. Harekete geçmek için sanki birilerinin ölmesini beklediler. Sonunda lig ertelendi ama önlemlerin yeterli olduğu söylenemez. İngiliz kültüründe bu ağırdan alma durumu yer etmiş. Alınan tedbirlerin tamamen yüzeysel olduğunu düşünüyorum” açıklamasını yaptı.

West Ham United’ın 7 Mart’ta oynanan Arsenal maçının ertelenmemesini de eleştiren fulbolcu: ” Arsenal ile yaptığımız maçın ertelenmemesi kabul edilemez. Arsenal, Olympiakos ile oynadı ve Olympiakos’un sahibi ve başkanı Evangelos Marinakis’te Corona virüsü tespit edildi” diyerek sitem etti.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar