Connect with us

Magazin

Oğuzhan Uğur: İnsanların kapısında bekledik

Uğur, YouTube kanalını ilk açtığında insanların kapısında beklediğini söyledi. Kimseden destek görmediğini, tırnaklarıyla kazıyarak kendi yolunu bulduğunu söyleyerek, dikkat çeken açıklamalarda bulundu

Published

on

GAİN’de yayınlanan ‘Dayı Şov’un bu haftaki konuğu Oğuzhan Uğur oldu. Kendisine rakip gösterilen programları 30 saniye bile izleyemediğini belirten Uğur, “YouTuber var YouTuber var. Kimi atları kovalar, kimi patron gibi köşesinde parasını sayar, ona YouTuber diyenlerle alay eder” dedi.

Oğuzhan Uğur, neden YouTube’da olduğuyla ilgili soruya, “Biz Youtube’a kendi talkshow’umuzu taşımasaydık hala insanlar koca koca kanallarda talk show yapmaya devam edeceklerdi. Üstelik onlarda talk da yok, sadece şov var” yanıtını verdi.

İzlenmelerinde düşüş olduğuna yönelik söylentilerinin hatırlatması üzerine Uğur, “Şoför vardır, arabayı iki saatte park edemez. Ona yine de ‘şoför’ denir. Şoför vardır, bir ralli pistini 2.5 dakikada bitirir, dünya rekoru kırar. Bir Youtuber vardır, atları kovalar eşeklerle oynaşır, ona ‘Youtuber’ dersin. Bir Youtuber vardır, BaBaLa TV diye bir kanal açar” ifadelerini kullandı.

Oğuzhan Uğur, “İçinde daha önce televizyonda reyting rekorları kırmış bütün adamları çalıştırır. Patron gibi oturur köşesinde parasını sayar. Ona Youtuber diyenlerle de alay eder. Youtuber var Youtuber var. Benim koca bir kanalım, müthiş izleyicilerim, harika da konuklarım var” dedi.

Uğur, sözlerini, “İlk başladığımızda biz de insanların kapısında bekledik. İnsanların çok izledikleri şovmenlere yazdık. Ama onların hiçbiri biraz da siz gelin anlatın demedi. Biz tırnaklarımızla kazıyarak kendi yolumuz bulduk” şeklinde sürdürdü.

Linçlerle nasıl başa çıktığı sorulan ünlü isim, “Yediğim linçlerde haklıları vardı, haksızları vardı. Bazen her şeyi konuşalım derken çok pervasızca konuştuğumuz zamanlar oldu. Onlara el freni çekerek devam ettik. Telefonla herkese cevap verme isteği oluyor. Telefonu bir yere fırlatacaksın, yoluna bakacaksın” açıklamasını yaptı.

Müzisyen ve YouTuber Oğuzhan Uğur, ‘Hadi İnşallah’, ‘Kiralık Aşk’ ve ‘Muhteşem Yüzyıl’ gibi yapımlarda rol alan oyuncu Müjde Uzman ile yeni bir aşka yelken açmıştı.

Oğuzhan Uğur ile ünlü oyuncu Müjde Uzman, dördüncü kez şans verdikleri ilişkilerinde de mutluluğu bulamadı. Çiftin, yeniden yollarını ayırdığı ortaya çıktı.

Güzel oyuncu, kısa bir süre önce gazetecilerin ‘ayrılık’ sorularına yanıt vermişti. Konuyla ilgili açıklama yapan 36 yaşındaki Uzman, “Arkadaşlar ayrılık uzun sürmedi, tekrar bir araya geldik.”

“Mutluyuz, her şey yolunda” diyerek, barıştıklarını duyurmuştu.

Posta

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar