Connect with us

Magazin

Okan Bayülgen kaçar adımlarla uzaklaştı

Yeni imajıyla dikkat çeken Okan Bayülgen önceki gün sevgilisi Selin Atasoy ile birlikte Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. Ancak ünlü çiftten Bayülgen maskesiz görüntülenince bir anda panikledi ve kaçar adımlarla uzaklaştı.

Published

on

Okan Bayülgen, geçtiğimiz nisan ayında 1996-1998 yılları arasında evli kaldığı eski eşi Zeyno Günenç’i, Haber Global’de yayınlanan programında konuk olarak ağırlamıştı. TV8’de ekranlara gelen ‘2. Sayfa’da ise Okan Bayülgen’in, eski eşi hakkında yaptığı ilginç itiraflar masaya yatırılmıştı. 58 yaşındaki şovmenin, “Biz seninle son programı yaptıktan sonra evlenmiştik, 1996 senesiydi. Arada sen tekrar evlendin. Nasıl memnun musun kocandan? Benden sonra çekilir mi hayat?” esprisine, eski eşi kahkahalarla karşılık vermişti.

Bayülgen, “Çok pozitif bir insansın. Beni sıkacak kadar pozitifsin” dedi. 54 yaşındaki Günenç ise “Nerem pozitif benim? O kadar pozitif bir insan değilim. Çok değiştim ben Okan. Hatta zaman zaman çok tatsız da olabiliyorum” ifadelerini kullanmıştı.

Eski eşinin 2017’de dünyaevine girdiği Gilles’e övgüler yağdıran Bayülgen, “Onunla beraber olmak muhteşem bir şey. Şimdiki kocasını çok kıskanıyorum. Nefis, nefis. Çok önemli bir koreograf, Fransız. Müthiş bir adam var, eniştemiz. Çok seviyoruz birbirimizi” şeklinde konuşmuştu. Kendisi ve Fransız eşi hakkındaki iltifatlar karşısında Zeyno Günenç, “Ben Selin’i de çok seviyorum. Hem oyunumuzun yazarı, hem Okan’ın kız arkadaşı” açıklamasını yapmıştı. Öte yandan Günenç ve eşi Gilles Kanert ile Bayülgen ve sevgilisi Selin Atasoy, hep birlikte görüşüyorlar. Kanert haricindeki ekip, tiyatroda birlikte de çalı

Uzun yıllardır prodüktör ve yazar Selin Atasoy (50) ile birlikte olan Okan Bayülgen (58), sevgilisiyle birlikte gezintiye çıktığı Nişantaşı’nda objektiflere takıldı. Bayülgen bu sırada basın mensuplarını fark edince şaşkınlık yaşadı.

Hemen sevgilisi Atasoy’un gerisinde kalan komedyen, bu sırada hızlı bir şekilde maskesini takmaya çalışsa da başarılı olamadı. Bayülgen basın mensuplarının sorularını ise “Genelde sizi kırmayıp, sohbet ederim ama bu sefer sizi kırıyorum arkadaşlar” diyerek yanıtsız bıraktı. Hızlı adımlarla sevgilisinin peşinden giden Okan Bayülgen’in saçını uzatması ve bıyık bırakması dikkat çekti.

 

 

 

 

 

Haber: CNN Türk

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar