Connect with us

Magazin

Okan Bayülgen’den Zeyno Gönenç itirafı!

Okan Bayülgen, 1998 yılında 16 yıl evli kaldığı Zeyno Günenç’ten boşanmıştı. Ünlü şovmen, programına eski eşini davet etti ve bakın neler oldu…

Published

on

Okan Bayülgen ile bir döneme damga vuran ‘Çocuklar Duymasın’ dizisinin Gönül’ü Zeyno Günenç, 1996-1998 yılları arasında evli kaldı. İki ünlü isim ayrılsa da dost kalmayı başardı. Bayülgen, eski eşini Haber Global’de yayınlanan programında konuk olarak ağırladı. TV8’de ekranlara gelen ‘2. Sayfa’da ise Okan Bayülgen’in, eski eşi hakkında yaptığı ilginç itiraflar masaya yatırıldı.

58 yaşındaki şovmenin, “Biz seninle son programı yaptıktan sonra evlenmiştik, 1996 senesiydi. Arada sen tekrar evlendin. Nasıl memnun musun kocandan? Benden sonra çekilir mi hayat?” esprisine, eski eşi kahkahalarla karşılık verdi.

Bayülgen, “Çok pozitif bir insansın. Beni sıkacak kadar pozitifsin” dedi. 54 yaşındaki Günenç ise “Nerem pozitif benim? O kadar pozitif bir insan değilim. Çok değiştim ben Okan. Hatta zaman zaman çok tatsız da olabiliyorum” ifadelerini kullandı.

Ünlü oyuncu ve eşi Gilles Kanert ile Bayülgen ve sevgilisi Selin Atasoy, hep birlikte görüşüyorlar. Kanert haricindeki ekip, tiyatroda birlikte de çalışıyor.

Eski eşinin 2017’de dünyaevine girdiği Gilles’e övgüler yağdıran Bayülgen, “Onunla beraber olmak muhteşem bir şey. Şimdiki kocasını çok kıskanıyorum. Nefis, nefis. Çok önemli bir koreograf, Fransız. Müthiş bir adam var, eniştemiz. Çok seviyoruz birbirimizi” şeklinde konuştu.

‘2. Sayfa’ sunucuları, “Tam böyle kanka moduna geçmişler. Bazı boşanmış çiftlerde ‘Bir şeyler tam kopmamış. Hala elektriklenme var’ diyorsun. Zeyno ve Okan’a baktığında ise onlar artık arkadaş olmuşlar. Zaten çok uzun süre de evli kalmadılar. Okan’ın ‘Benden sonra hayat çekilir mi?’ sorusu komik. Zeyno ve eşi birbirine çok yakışıyorlar” yorumunda bulundu. Kendisi ve Fransız eşi hakkındaki iltifatlar karşısında Zeyno Günenç, “Ben Selin’i de çok seviyorum. Hem oyunumuzun yazarı, hem Okan’ın kız arkadaşı” açıklamasını yaptı. Öte yandan 2008 yılının son gününde evlenip 2014’te boşanan Şirin Ediger ile Okan Bayülgen’in İstanbul adında bir kızları bulunuyor.

CNNTürk

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar