Connect with us

Dünya

Önder Karaveli’nin bir maçta kazandırdığı prim, maaşının 275 bin katı

Beşiktaş’ta Sergen Yalçın sonrası Kayserispor maçına takımın başında çıkan U-19 teknik direktörü Önder Karaveli’nin kazandırdığı galibiyet primi maaşının 275 bin katı

Published

on

By

Beşiktaş’ın U-19 takımının teknik direktörü Önder Karaveli şu sıralar kariyerinde hiç olmadığı kadar gündemde. Sergen Yalçın sonrası geçici teknik direktör olarak takımın kontrolü emanet edilen Karaveli, Kayserispor maçını kazanarak Beşiktaş’a 5 maç sonra 3 puanı getirdi.

275 bin katı

Beşiktaş bu galibiyetin ardından TFF’den galibiyet primi olarak 2 milyon 200 bin lira kazandı. Bu prim, Önder Karaveli’nin maaşının tam 275 bin katı.

Aylığı 8 bin lira

Milliyet’teki haberde, Karaveli’nin aylık maaşının 8 bin lira olduğu öğrenildi. Bu ücretin, 47 yaşındaki Karaveli’nin Süper Lig’deki mevkiidaşlarıyla kıyaslanamayacak kadar düşük olduğu bilgisi verildi.

Beşiktaşlı yöneticilerin karşılaşmadan sonra bir araya geldikleri Önder Karaveli’yi galibiyet için özel olarak tebrik ettikleri öğrenildi. Zorlu süreçte teklifi kabul ederek sahaya inen ve herkesin alkışını toplayan 47 yaşındaki teknik adamın, önümüzdeki dönemde de yönetim kurulunun uygun göreceği tüm görevlere hazır olduğunu dile getirdiği ifade edildi.

Pro lisans sahibi

Son bölümlerde yaptığı değişiklikler ve oyuncularla kurduğu iletişimle dikkat çeken UEFA pro-lisans sahibi Karaveli, siyah-beyazlı yöneticilerin takdirini topladı.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar