Connect with us

İngiltere

‘Online Söyleşiler’de Prof. Dr. Ayşe Yüksel ve Dr. Ali Tekin Atalar, toplumsal yardımlaşmanın önemini konuşacak…

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Genel Başkanı Prof. Dr. Ayşe Yüksel, İngiltere Türk Dernekleri Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Dr. Ali Tekin Atalar ile Pandemi döneminde toplumsal yardımlaşmanın önemini konuşacak.

Published

on

Toplumumuzda dernek projelerine gönüllü destekleri ile tanınan İngiltere`deki Çağdaş Türkler Facebook Grup Sayfası’nın daveti ile ÇYDD Genel Başkanı Prof. Dr. Ayşe Yüksel ve İTDF Genel Başkan Yardımcısı Dr. Ali Tekin Atalar pandemi döneminde toplumsal yardımlaşmanın önemini konuşacak.

21 Mayıs’ta İngiltere saatiyle 19:00`da Sectoral Events online webinar platformunda yapılacak söyleşi Sectoral Events online webinar platformundan izlenebilecek.

Halk sağlığı konusunda uzman Prof. Dr. Ayse Yüksel, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin (ÇYDD) burs projelerinden, eğitimlerinden ve Covid-19 sürecindeki tavsiyelerinden bahsedecek.

İngiltere Türk Dernekleri Federasyonu`nu temsilen söyleşiye katılacak olan Dr. Ali Tekin Atalar`ın da pandemi günlerinde önerilerini dile getireceği online seminerde soru sormak isteryen takipçiler webinar katılımı ile kayıt yaptırarak seminere katılabilecek.

Kayıt Linki: https://www.sectoralevents.com/event-info/toplumsal-projelerde-gonulluluk-ve-yardimlasma

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar