Connect with us

Dünya

Oyuncular Instagram’dan öğrendi: 5. bölümde final yapıyor

Gülümse Kaderine dizisi istenilen başarıyı elde edemedi. Dizinin oyuncuları ise final kararını sosyal medyadan öğrendi.

Published

on

Gülümse Kaderine dizisi, reytinglerde istenilen başarıyı yakalayamadığı için 5. bölümde final yapacak. Dizinin oyuncuları final kararını sosyal medyadan öğrendi.

Başrollerinde Mine Tugay, Burak Sergen, Sude Zülal Güler, Bahar Şahin, Doğan Bayraktar, Yalçın Hafızoğlu, Erkan Meriç, Aslı Sümen, Ertuğrul Postoğlu, Ahu Sungur, Müge Su Şahin, Sevinç Kumaş, Nazan Diper ve Aslı Samat gibi isimlerin yer aldığı Gülümse Kaderine dizisi, yaz sezonundan önce yayın hayatına başladı. Ancak televizyon izlenmelerinde düşüş yaşandığı için Gülümse Kaderine de reytinglerde istenilen başarıyı yakalayamadı.

5. BÖLÜMLE FİNAL YAPIYOR

Gazeteci Birsen Altuntaş ise Instagram hesabından yayımladığı haberde, yönetmenliğini Aytaç Çiçek’in senaryo yazarlığını Burcu Över’in yaptığı dizinin 5. bölümde ekrana veda edeceğini duyurdu.

BAŞROLLER FİNAL OLACAĞINI INSTAGRAMDAN ÖĞRENDİ

Başrol olduğu dizinin final yapacağını Altuntaş’ın paylaşımından öğrenen Bahar Şahin, “Teşekkürler Birsen ablacığım. Nerede ne zaman başlayacağını ve ne zaman biteceğini de seninle öğrendik” dedi. Ahu Sungur ise “Bilgi için teşekkürler” yorumunu yaptı.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar