Connect with us

Magazin

Ozan Orhon’dan yıllar sonra Ebru Şallı itirafı

Şarkıcı Ozan Orhon katıldığı bir programda 1997 senesinde evlendiği manken ve model Ebru Şallı hakkında konuştu. Ozan Orhon, o dönem neden böyle bir evlilik yaptığını açıkladı.

Published

on

Ozan Orhon, Armağan Çağlayan’ın YouTube kanalında yayınlanan “Dur Bi Dinle” programına konuk oldu.

Orhon, programda 1996 yılında evlendiği Ebru Şallı ile yaşadığı aşk sürecini anlattı: “Benim için bayağı bir fırtınalı dönem oldu. Zaten başarısız olmuş bir albümün psikolojisi var.

O arada ‘Perişan’ albümünde tanıştık. Klipte Ebru’yu seçmişler. Tanıştık. O zaman motosiklet kullanıyorum.

Ebru’yu gezdirdim. Öyle arkadaşlığımız başladı. Sonra evlendik. Ben de niye evlendiğimi hâlâ sorguluyorum. Ben de çocuk o da çocuk. Ebru 18 yaşındaydı.”

İkinci evliliğini manken ve sunucu Yeşim Erçetin ile gerçekleştiren Ozan Orhon, duygusal boşluğa düştüğünü söyledi. Orhon, “Duygusal boşluk içindeydim. Ekonomik anlamda da çöküntü içindeydim. Kazandıklarımın çoğu gitti. Biraz bunalıma düştüm ve Antalya’ya yerleştim. Hem çalışıyordum hem de Antalya Lara’da Bedia Akartürk ile birlikte sahne alıyordum.

O arada da Yeşim’in programına konuk oldum. Meğer Yeşim beni çok seviyormuş. Odasında posterlerim falan varmış. Sonradan anlattı. O arada tanıştık. Antalya’ya yanıma geldi. Bir hafta sonra evlendik” diye konuştu.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar