Connect with us

Magazin

Özge Ulusoy, estetik yaptırdı!

Ünlü model Özge Ulusoy, sosyal medya hesabından ilk kez estetik operasyon geçirdiğini duyurduğu bir paylaşım yaptı. Ulusoy’un paylaşımına binlerce beğeni yağdı.

Published

on

Bir yıldır iş insanı Faruk Çolakoğlu ile birlikte olan Özge Ulusoy ameliyat oldu. Yıllar içinde yüzündeki değişimleg gündeme gelen Ulusoy, Instagram’dan yaptığı paylaşımla burun ameliyatı olduğunu duyurdu.

Son görüntüsünü yayınlayan 38 yaşındaki Ulusoy, “Burnumdan burun ucu ameliyatı oldum. Birçoğunuz inanmasa da bu ilk ameliyatımdı. Hocam bence muazzam bir iş çıkardı.” dedi.

“Botoks ve dolu var”

Ulusoy, daha önce “İyi yaş alıyorum demek ki, dikkat çekiyor. Ben bununla mutlu oluyorum. Sosyal medya hesabıma yaptırdığım her şeyi koyuyorum. İnsanların estetiği nasıl anladıklarına bağlı. Plastik cerrahi ise ben ameliyat olmadım ama hep söylüyorum botoks yaptırıyorum, dolgu yaptırıyorum. Zaten saklamıyorum, yaptırdığım doktorları da seve seve paylaşıyorum.” demişti.

Ünlü manken ayrıca, “İleride olacağım. Yüzümü de gerdireceğim. Gerekirse yaptıracağım. Ben böyle şeylerden çekinmiyorum. Bakımlı olmak benim hoşuma gidiyor. Bu herkesin tercihi. Yaptırmayana da saygı duyarım, yaptırana da saygı duyarım. Mutlu olmadığım bir yer olsaydı da yaptırırdım.” ifadelerini kullanmıştı.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar