Connect with us

Magazin

Paris Hilton geçmişte cinsel istismara uğradığını açıkladı

Hilton otellerinin varisi Paris Hilton, gençliğinde yaşadığı travmatik bir olayı dile getirdi.

Published

on

By

41 yaşındaki realite TV yıldızı Paris Hilton, 1990’larda Utah’ta gittiği ve sorunlu gençlere yönelik bir yatılı okulda sabahın erken saatlerinde personel tarafından bir muayeneye zorlanmasının ardından cinsel istismara uğradığını iddia etti.

New York Times’a konuşan Hilton, çocukluğunun 17 yaşındayken 11 ayını geçirdiği Provo Canyon Okulu’ndaki taciz nedeniyle “çalındığını” söyledi.

2020’den beri, söz konusu okulda gerçekleşen fiziksel ve zihinsel istismar iddialarıyla ilgili “sorunlu gençlik merkezlerini” düzenlemek için kampanya yürüten Hilton, bildirilen olayların “karartılmaya” çalışıldığını söyledi.

“DİĞER MAĞDURLARA YARDIMCI OLABİLİRİM”

Sabaha karşı diğer kızlarla birlikte doktor olmayan personeller tarafından tıbbi muayene adı altında istismara uğradığını söyleyen Hilton, Twitter’da, “Bu acı verici anları açmak önemlidir, böylece iyileşebilir ve bu istismara bir son vermeye yardımcı olabilirim.”

“Bu sadece benim için değil, diğer hayatta kalanlar için de tekrar eden bir deneyimdi. Taciz edildim ve bunu yazarken ağlıyorum çünkü hiç kimse, özellikle bir çocuk cinsel istismara uğramamalı. Çocukluğum benden çalındı ve bu beni öldürüyor, bu hala diğer masum çocukların başına geliyor” dedi.

2021’de Paris, Utah milletvekillerine okulda kaldığı 11 aylık süre boyunca çocukların nasıl “tutulduğunu, duvarlara atıldığını, boğulduğunu ve cinsel istismara uğradığını” anlatmıştı.

Hilton, 2000 yılında Provo Kanyon Okulu’nu satın alan Evrensel Sağlık Hizmetleri’ni, istismar iddiasından bir yıl sonra merkezi kapatmaya çağırdı.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar