Connect with us

Haber

Paris’te terör saldırısı: Bir kişinin kafası kesildi

Fransa’nın başkenti Paris’te IŞİD’vari terör saldırısı meydana geldi. Sınıfta Hz. Muhammed karikatürü gösteren öğretmenin kafası kesildi. Terörist vurularak öldürüldü.

Published

on

By

Fransa’nın başkenti Paris’te terör saldırısı meydana geldi. Bir kişinin kafasının kesildiği terör saldırısında, öldürülen kişinin sınıfta öğrencilere Hz. Muhammed karikatürleri gösteren bir öğretmen olduğu bildirildi.

Terörist, terörle mücadele ekipleri tarafından vurularak öldürüldü. Bir kaynak Le Parisien gazetesine şunları söyledi: “Kurban kısa süre önce öğrencilerine ifade özgürlüğü konusunda bir ders vermiş ve Muhammed’in karikatürlerini göstermişti.”

Paris’in yaklaşık 40 kilometre uzaklıktaki bir banliyö olan Conflans-Sainte-Honorine’de yaşanan olayda bir velinin öğretmeni mutfak bıçağıyla tehdit ettiği sonrada kafasını kestiği belirtili. İddiaya göre polis olay yerine geldiğinde saldırgan cesedin yanında duruyor ve polisleri de tehdit ediyordu. Teslim ol çağrılarına olumsuz yanıt veren saldırganın vurularak etkisiz hale getirildiği öğrenildi.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar