Connect with us

Dünya

Patronunu paspasla döven kadının videosu, YouTube’da sansasyon yarattı

Çin’de bir kadının, ‘kendisini ve arkadaşlarını taciz ettiğini’ söyleyerek patronunu paspasla dövdüğü anlara ilişkin görüntüler, YouTube’da milyonlarca kez izlendi

Published

on

By

Çin’de yaşayan bir kadının, ‘kendisini ve arkadaşlarını taciz ettiğini’ söylediği yöneticisini paspasla dövdüğü ve ofisini dağıttığı görüntüler, YouTube’da ve daha sonra da dünya medyasında büyük yankı uyandırdı.

11 Nisan günü YouTube’a yüklenen 14 dakikalık video, 5 gün içinde farklı hesaplardan milyonlarca kez izlendi.

Videoda kadının masasında oturan patronuna öfkeli sözler sarf ettiği, paspasla vücudunun çeşitli yerlerine darbeler indirdiği ve ofisini dağıttığı görülüyor. Adam ise hiçbir şey yapmadan başını öne eğerek masasında oturmayı sürdürüyor.

Edinilen bilgiye göre görüntülerin arkasında, Çin’in kuzeydoğusundaki Heilongjiang eyaletinde Yoksulluğu Azaltma Dairesi’nde Müdür Yardımcısı olan Wang Mouhui isimli erkeğin, kadınlara taciz mesajları atması yatıyor.

Videosu 11 Nisan’da YouTube’a yüklenen olayın, ne zaman yaşandığı tam olarak bilinmiyor; yakın bir tarihte yaşandığı tahmin ediliyor.

Videoda Wang Mouhui isimli erkeği, isminin Zhou olduğu öğrenilen kadın dövüyor. Mouhui ise kendini ‘şaka yaptığını’ söyleyerek savunmaya çalışıyor.

Öte yandan Suihua Belediyesi Partisi Komitesi Propaganda Departmanı yetkilisi, Beijing News’e verdiği demeçte, olayla ilgili soruşturma başlatıldığını ifade etti.

Mouhui’nin Komünist Parti disiplin tedbirlerine uygun olarak resmi görevlerinden kovulduğu belirtildi.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar