Connect with us

Magazin

Pelin Öztekin’in maç kavgası karakolda bitti

Merhum oyuncu Rasim Öztekin’in kızı Pelin Öztekin, arkadaşlarıyla 23 Ocak 2022 tarihinde Seyrantepe Stadyumu’nda oynanan Galatasaray ve Trabzonspor arasında gerçekleşen maçı izlemeye gitti. Locada yaşanan kavga sonrası karakolluk oldu.

Published

on

Merhum oyuncu Rasim Öztekin’in kızı Pelin Öztekin, arkadaşlarıyla 23 Ocak 2022 tarihinde Seyrantepe Stadyumu’nda oynanan Galatasaray ve Trabzonspor arasında gerçekleşen maçı izlemeye gitti. Maçın ilerleyen dakikalarından tribünde tatsız olay yaşandı.

Locada arkadaşlarıyla maç izleyen Öztekin’in iş insanı arkadaşı Kerem Argüden ile yan locadaki iş insanı Osman Altunterim, arasında tartışma çıktı. Sabah’ta yer alan habere göre, yan locadaki iş adamı, Pelin Öztekin ve arkadaşlarının bulunduğu locayı bastı.

İki iş adamı arasındaki tartışma, kavgaya dönüştü. Ünlü oyuncu tarafların arasına girip engel olmaya çalışsa da iddiaya göre Altunterim, ünlü oyuncuya yönelik, “Sen kimsin neden buradasın, seni buraya kim aldı” diyerek saldırgan tavırlar sergiledi. Olay yerine gelen güvenlik duruma müdahale ettikten sonra taraflar karakola götürüldü.

Pelin Öztekin, kendisine sözlü şiddet girişiminde bulunan Osman Altunterim’den şikayetçi oldu. Altunterim de hakaret ve tehditlere maruz kaldığını ileri sürerek Pelin Öztekin’den şikayetçi oldu. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Öte yandan, Pelin Öztekin, dün akşam oynanan Beşiktaş-Galatasaray maçını da yakın arkadaşı ile locadan izledi.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar