Connect with us

Magazin

Perihan Savaş oğlunu evlendiriyor

Perihan Savaş’ın oğlu Savaş Zafer, sevgilisi Melis Ketenci ile dünya evine girmeye hazırlanıyor.

Published

on

Son olarak ‘El Kızı’ adlı dizide rol alan Perihan Savaş’ın oğlu Savaş Zafer, geçen kasım ayında sevgilisi Melis Ketenci’ye sürpriz yaparak evlilik teklifinde bulunmuştu. Düğün hazırlıklarına başlayan ikili, anneleri Perihan Savaş ve Şule Ketenci ile Nişantaşı’nda görüntülendi. Zafer, düğün tarihi ile ilgili açıklama yaptı.

Perihan Savaş’ın 1995’te hayatını kaybeden eşi Yılmaz Zafer’den olan oğlu Savaş Zafer (26) geçtiğimiz eylül aynıda üniversiteyi bitirmişti. Mezuniyet töreninde Zafer’i annesi ve ablası Zübeyde Melek Akkaş yalnız bırakmamıştı.

Mutlu aile bu özel andan fotoğrafları sosyal medyada paylaşmıştı. 65 yaşındaki Perihan Savaş, bu gönderinin altına, “Nihayet mezun olduk aslan parçam” notunu düşmüştü.

Savaş Zafer ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; ablası Zübeyde Melek’e teşekkür edip, “Senin yüzünden bitirdim, bak sayende demiyorum” ifadelerini kullanmıştı.

1987-1995 yılları arasında evli kalan Perihan Savaş-Yılmaz Zafer çiftinin oğulları kasım ayında evliliğe giden yolda ilk adımı atmıştı. Uzun süredir birlikte olduğu dijital içerik üreticisi Melis Ketenci’ye yüzüğü takmıştı.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar