Connect with us

Magazin

Pınar Altuğ: “Kaşınanı kaşırım”

Sosyal medyada gelen kötü yorumlara verdiği yanıtlarla sık sık gündeme gelen Pınar Altuğ, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Published

on

By

Takipçileriyle girdiği polemiklerle sık sık gündeme gelen Pınar Altuğ Fatih Altaylı’ya konuk oldu.

‘Çocuklar Duymasın’da canlandırdığı ‘Meltem’ karakterinin üzerine yapıştığını ifade eden Altuğ, bunun büyük bir başarı olduğunu söyledi. “Sokakta insanlar dönüp ‘Meltem’ dediğinde dönüp bakıyorum, şikayetçi değilim” dedi.

Kızı Su ile ilgili de konuşan Altuğ, “13 yaşına girdi. LGS döneminde. Ergenlik ile sınav dönemi bir araya girdi. Pandemi ona iyi geldi biraz. Eğlenceli bir anne-baba evde hayvanlarımız var, o hep okula gittiğinde biraz aklı evde kalıyordu. Pandemide hem okulu hem de evi yaşadı” dedi.

Altaylı’nın ‘Kızını sosyal medya taşıyan annelerden değilsin’ sözüne karşılık ünlü oyuncu, “Gerektiği kadar. Ne çok ortada, ne de çok saklıyorum. Sosyal medya benim için bir yandan iş bir yandan da eğlence. Şimdiki gençlik zaten her şeyi paylaşmanı istemiyor” ifadelerini kullandı.
Zaman zaman sosyal medyada kendisine gelen bazı yorumlara verdiği yanıtlarla da gündeme gelen Altuğ iddialı yanıtıyla dikkat çekti.

Altuğ açıklamasında “Kaşınanı kaşırım yapacak bir şey yok. Gelenin ne olduğuna bağlı. Hiç haksızlığa gelemem. Bazı şeyler insanın kanına dokunuyor. Sosyal medya bana göre ciddiye alınacak bir şey değil. Ben hâlâ aslında anı yaşama peşindeyim” dedi.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar