Connect with us

Dünya

Prens Charles torunlarıyla ilk kez tanıştı

Prens Charles torunları Archie ve Lilibet ile buluştu.

Published

on

Kraliçe II. Elizabeth’in platin jübilesi kutlamaları için iki yıl sonra yeniden birlikte İngiltere’ye gelen Meghan Markle ve Prens Harry, çocukları Archie ve Lilibet’i getirse de basın önüne birlikte çıkmamıştı. Doğumunun ardından ilk kez İngiltere’ye gelen Lilibet’in İngiltere ziyareti aile üyeleriyle tanışması için de bir fırsat oldu.

Eski Sussex Dük ve Düşesi ve çocukları Archie ve Lilibet ile birlikte vakit geçiren Prens Charles; Lilibet ile ilk kez Kraliçe II Elizabeth’in platin jübile kutlamaları aracılığıyla tanışmış oldu. Kraliyete yakın kaynaklar Prens Charles’ın torunları Archie ve Lilibet ile vakit geçirmekten çok keyif aldığını söyledi ve ekledi: “Prens Charles için harika bir ziyaretti. Torunu Archie’yi uzun bir süredir görmüyordu, onunla vakit geçirmesi çok özeldi. Lilibet ile henüz tanışmamıştı. İlk tanışma anları çok duygusaldı, harika bir andı.”

Meghan Markle ve Prens Harry’nin İngiliz Kraliyet Ailesi ile resmi ilişkilerini kesmesinin ardından taraflar arasında sessiz gerginlikler yaşanmıştı. Meghan Markle ve Prens Harry’nin Oprah Winfrey röportajları, Meghan ve Kate arasındaki gerginlik gibi yaşanılan birçok tatsızlık aile üyelerinin aralarını açmıştı. Prens Harry ve Prens William, Kraliçe II Elizabeth’in platin jübile kutlamaları boyunca yan yana görüntü vermedi. Aynı şekilde Meghan Markle ve Kate Middleton da yan yana gelmedi. İngiliz Kraliyet Ailesi’nden maddi bir destek görmediklerini söyleyen Meghan Markle ve Prens Harry’nin bu açıklamaları büyük bir etki yaratmış, ikilinin Netflix sözleşmeleri, Archie adlı yardım kuruluşu gibi girişimleri maddi açıdan bir arayış olarak nitelendirilmişti. Geçtiğimiz ay kızları Lilibet’in doğum günlerini kutlayan Meghan Markle ve Prens Harry, José Andrés’in doğal afetler sonrasında yemek sağlamaya adanmış kar amacı gütmeyen bir sivil toplum kuruluşu olan World Central Kitchen’a 100.000 doların üzerinde bağışta bulunmuştu. Kraliyet ekibi Prens Charles ve torunlarının buluşmasıyla alakalı başka bir detay vermezken; Meghan Markle ve Prens Harry’den de bahsetmedi.

 

 

 

 

Haber: alem.com

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar