Connect with us

Dünya

Prens Harry, annesi Prenses Diana için İngiltere’ye dönüyor

Prens Harry, annesi Prenses Diana’nın doğum gününde İngiltere’ye dönmeyi planlıyor. Saray kaynakları, son podcast röportajından sonra aile arasında herhangi bir gerginlik yaşanmasından endişeli.

Published

on

Prens Harry, annesi Prens Diana’nın doğum gününde ağabeyi Prens William’a katılmak üzere İngiltere’ye dönecek. Ancak saray kaynakları Sussex Dükü’nün kraliyeti sert şekilde eleştirdiği son podcast yayınından sonra ailesiyle yüz yüze geldiğinde gerginlik yaşamasından endişe duyuyor.

Megxit’ten bu yana ilişkileri gergin olan Harry ve William kardeşler, anneleri Prenses Diana’nın 60. doğum günü olan 1 Temmuz’da, Londra’daki Kensington Sarayı’nda Diana heykelinin açılışı için yeniden bir araya gelecek.

Page Six’e konuşan bir Buckingham Sarayı kaynağı, 36 yaşındaki Prens Harry için, “Hiç kimse Harry’ye gelme demiyor ama ailesinin yüzüne nasıl bakacak? Harry’nin geleceği bize söylendi ama her şey nasıl olacak? Ailesini önceden görmeden açılış günü mü ortaya çıkacak?” şeklinde konuştu.

Geçen yıl kraliyet görevlerini bırakıp ABD’ye taşınan Prens Harry, eşi Meghan Markle ile birlikte ikinci çocuklarını kucaklarına almaya hazırlanıyor. Çiftin ikinci bebeğinin bir kız olacağı biliniyor. Heykel açılış etkinliğinin, yakın zamanda doğması beklenen bebeğin geliş zamanlamasına bağlı olduğu söyleniyor.

Prens Harry, geçen hafta Dax Shepard’ın Armchair Expert isimli podcast programına konuk olmuş, kraliyet ailesindeki yaşamını ‘The Truman Show’ filmine ve hayvanat bahçesinde yaşamaya benzeterek, çocukluk dönemiyle ilgili çarpıcı ifadeler kullanmıştı.

 

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar