Connect with us

İngiltere

Prens Harry: Hayatımın üç anında tamamen çaresiz hissettim

Hayatını The Truman Show’a benzeten Prens Harry, annesi Diana ile arabada paparazziler tarafından kovalanmaları dahil olmak üzere hayatının üç anında tamamen çaresiz hissettiğini söyledi.

Published

on

By

Prens Harry, katıldığı bir podcast yayınında öfke kontrolü için terapi arayışına girdiğini anlattı. Sussex Dükü, adeta bir ‘firmanın’ parçası olmanın getirdiği kısıtlamalara ve bununla birlikte gelen kaçınılmaz medya baskısına bağlı öfkesini bastırdığını söyledi.

Armchair Expert adlı yayında Dax Shepard’a konuşan Harry, yardıma ihtiyacı olduğunu eşi Meghan ile konuştuğunu fark ettiğini belirtti.

Anneme olan şeyin tekrar olabileceğini düşündüm

Şu anda eşi ile Santa Barbara’da yaşayan Harry, “Bir Kraliyet üyesi olarak kendimi tamamen çaresiz hissettiğim üç an vardı. Birincisi, arabanın arkasında annem paparazziler tarafından kovalanan bir çocukken, ikincisi Afganistan’da apache helikopterindeyken ve üçüncüsü karımla birlikte terapi hakkında konuştuğumuz andı” dedi.

Harry, katıldığı podcast yayınında yaşadıklarını şu sözlerle anlattı: “20’li yaşlarımın başında tüm bunları yapmak istemiyordum. Anneme ne olduğuna bir bakın, böyle bir şeyin tekrar olabileceğini bildiğimden bir karım ve ailem nasıl olur diye düşündüm. Perdenin arkasını biliyorum, bu operasyonun nasıl yürüdüğü ve nasıl çalıştığını gördüm. Bunun bir parçası olmak istemiyordum. Sonra terapi almaya başladığımda bir anda fark ettim. Bir anda kendi kendime şunu dedim: ‘ayrıcalıklı bir konumdasın, şikayet etmeyi bırak ya da farklı bir şey istiyormuş gibi davran, bir fark yarat.”

Eşi Meghan ile bir süpermarkette tanıştığını söyleyen Harry, Kraliyet üyesi olarak geçirdiği hayatını The Truman Show filmi ile karşılaştırdığını söyledi.

 

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar