Connect with us

Magazin

Prens Harry Netflix’in Meghan Markle ile anlaşmasının ardından ‘sinema dersi’ almaya başladı

Prens Harry’nin Oscar ödüllü yönetmen Ron Howard’ın izinden gitmeyi hedeflediği için film yapım dersleri aldığı bildirildi.

Published

on

By

Sussex Dükünün, eşi Meghan Markle Netflix ile 112 milyon sterlinlik bir anlaşma yaptıktan sonra Hollywood’u fethetmeyi hedeflediği için web tabanlı bir prodüksiyon kursuna kaydolduğu söyleniyor.

The Mirror , Harry’nin Apollo 13, The Da Vinci Code ve Rush gibi hit filmler yapan Ron Howard’ı rol model olarak gördüğünü bildirdi.

A Beautiful Mind filmiyle iki Oscar kazanan 66 yaşındaki yönetmen, 70’lerin sitcom Happy Days’de Richie Cunningham karakterini canlandırmaya başladı. Oyunculuktan yönetmenliğe geçti ve Hollywood’da kamera arkasındaki en saygın figürlerden biri oldu.

Prense yakın bir kaynağın, “Harry son zamanlarda haftanın beş günü yaratıcılık kursuna gidiyor. Harry çalışmak istiyor ve bunu aşağıdan yukarıya adım adım yapmak istiyor. O da Meghan’ın gölgesinde olmak istemiyor. Elinden geldiğince sıkı çalışmaya kararlı” açıklaması yaptı.

Sussex Dükü ve Düşesi, izleyicileri bilgilendirecek ve “umut verecek” içerikler hazırlamak için Netflix ile prodüksiyon anlaşması imzaladı. Harry ve  Meghan, çiftin 2021’de sayısız projede yapımcı olması beklendiği için Netflix’le anlaşma yaptığı biliniyor.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar