Connect with us

Magazin

Prens Harry ve Meghan Markle, ‘Invictus’un Kalbi’ ile Netflix’e giriş yapıyor

ABD’li TV yıldızı Oprah’ya yaptıkları açıklamalarla, ayrıldıkları İngiltere Kraliyet Ailesi’nde soğuk duş etkisi yaratan Prens Harry ve eşi Meghan Markle’ın ilk Netflix projesinin ayrıntıları belli oldu

Published

on

İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth’in torunu Prens Harry ve eşi Meghan Markle’ın, Kraliyet Ailesi’nin çalışan üyeleri olmaktan çıkmaları nedeniyle para desteğinin kesilmesi sonucu “Anlaşma yapmak zorunda kaldık,” dedikleri Netflix’le ilk projeleri belli oldu.

Çiftin kurduğu Archewell Productions’ın üstlendiği ‘Invictus’un Kalbi ‘ adlı belgesel formatındaki yapımda 2022’de Lahey’deki Invictus Oyunları’nda mücadele edecek sporcular konu alınacak. Koronavirüs nedeniyle gelecek yıla ertelenen oyunlarda yer alacak sporcu ve organizatörlerin sahne arkası hikayeleri ve organizasyona hazırlık süreçleri, meraklısıyla buluşturulacak.

Netflix’ten yapılan açıklamaya göre Prens Harry’nin kendisi de kamera karşısına geçecek. Belgesel dizisini Orlando von Diesel yönetecek, Joanna Natasegara da yapımcılığını üstlenecek. Bu ikili, Suriye’deki ‘yardım kuruluşu’ Beyaz Miğferler’i konu alan ‘The White Helmets’ ile 2017’de ‘En İyi Kısa Belgesel’ dalında Oscar ödülü kazanmıştı.

 

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar