Connect with us

İngiltere

Prenses Diana’nın medyumu, Harry-Meghan çiftinin ilişkisine ömür biçti

Sally Morgan çiftin evliliğinin uzun süreceğini düşündüğünü söyledi.

Published

on

Prenses Diana’yla yakın olduğunu iddia eden bir medyum, Prens Harry ve Meghan Markle’ın evliliğinin zamana meydan okuyacağına inandığını söyledi.

Independent Türkçe’nin haberine göre katıldığı “The Morning Show” isimli programda konuşan Sally Morgan, “Onun gözünden bakınca Harry’yle evliliğinde büyük bir aşk olduğunu görüyorum” ifadelerini kullandı.

Morgan ayrıca programın sunucuları Kylie Gillies ve Matt Shirvington’a şunları söyledi:

Pek çok tahminin onları ilişkisinin uzun sürmeyeceğini söylediğini biliyorum ama ben evliliklerinin uzun süreli olacağını düşünüyorum.

Medyum, çiftin bunu Meghan Markle’ın istediği biçimde gerçekleştireceğinden emin olduğunu belirtti.

Sonuna kadar sürecek ve bence Meghan’ın kesinlikle kuralları koyduğuna ve onun istediği gibi şekilleneceğine şüphe yok. Buna hiç şüphe yok.

Morgan, Galler Prensesi Diana’nın kız kardeşi Lady Sarah McCorquodale’le çok yakın olduğunu söyledi.

Sarah ve Diana’ya dair Morgan şu ifadeleri kullandı: Uzun süre ikisine de çok yakındım. Geriye dönüp baktığımda onunla 4,5 yıl boyunca neredeyse her gün konuşabilmenin ne kadar harika olduğunu ancak şimdi anlıyorum.

Sally Morgan, Prenses Diana’nın ölümünü tahmin ettiğini 2018’de açıkladığında “duyarsız olduğu” gerekçesiyle “Celebrity Big Brother” programının izleyicilerinin eleştirileriyle karşı karşıya kalmıştı.

Nisanda kraliyet uzmanı Colin Campbell, Harry ve Meghan çiftinin evliliğinin uzun sürmeyeceğini düşündüğünü söylemişti.

Markle, Prens Harry’yle Kraliyet ailesinden ayrılarak Kaliforniya’ya taşınma kararının ardındaki isim olduğu düşüncesiyle epey eleştiriye maruz kalmıştı.

2018’de evlenen çiftin Archie isminde iki yaşında bir oğlu var.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar