Connect with us

Magazin

Pucca’dan eski eşi Osman Karagöz’e çelenk! Küfürle yanıt verdi…

Pucca adıyla bilinen Selen Pınar Işık, 2019 yılında oyuncu Osman Karagöz ile boşanmıştı. Pucca, 14 Şubat Sevgililer Günü için eski eşine çelenk gönderdi. “Çok şükür iyi ki seni boşamışım” yazması dikkat çekti. Osman Karagöz de böyle yanıt verdi…

Published

on

Sosyal medya paylaşımları yoğun ilgi gören Pucca ve eski eşi Serhat Osman Karagöz, yine dikkat çeken bir paylaşım yaptı. 14 Şubat nedeniyle eski eşine çelenk yollayan Pucca’ya Serhat Osman Karagöz’den yanıt gecikmedi.

Pucca, ayrıldığı eşi Serhat Osman Karagöz’e 14 Şubat Sevgililer Günü için “Çok şükür iyi ki seni boşamışım” notlu çelenk gönderdi.

Karagöz yanıt olarak sosyal medya hesabından, “Tamam da çelenk de göndermezsin be. Öldüm sandım. Mahalle cenazem var sandı.” diyerek küfürlü ifadelere yer verdi.

BOŞANMAK İSTEMİYORDU

Osman Karagöz boşanma davasının devam ettiği dönem eşi Selen Pınar Işık’tan boşanmak istemediğini şu sözlerle duyurmuştu: “Ya hacı biliyorum ben çok iyi bir adam olamadım. Bu konuşmalara nereden başlanır onu da pek çözemiyorum ama bekarken hayatımın kendi içinde en kaybolduğu anda evlendim.”

“Düzenli hayata ayak uydurmam ilk başlarda zaman aldı ya evden çıkmadım ya sosyal oldum ya da çok sosyal olup saçmaladım ortasını bulamadım daha doğrusu. Ben karımı seviyorum ve düzeleceğini biliyorum bu durumun.”

“Biz seninle daha ne yollar aşacağız, başındayız daha dur. Ben ilk sınavda kağıdıma bakabilir miyim aptallığını yapmış olabilirim.”

“Depresyonu anlamadım, değişimine ayak uyduramadım, korktum. Bunu da atlatırız, illet, cazgır, inatçı bir kadın olmana rağmen ben seni böyle seviyorum.”

Posta

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar