Connect with us

Magazin

Rihanna anne oldu!

Rapçi ASAP Rocky ile yaklaşık iki yıldır aşk yaşayan Rihanna doğum yaptı. 13 Mayıs’ta bebeğini kucağına aldı.

Published

on

By

Rapçi ASAP Rocky ile yaklaşık iki yıldır aşk yaşayan Rihanna, annelik sevinci yaşadı. Daha önce sevgilisi tarafından aldatıldığı öne sürülen ve ardından dedikoduları yalanlayan Rihanna, 13 Mayıs’ta bebeğini kucağına aldı. TMZ’nin çifte yakın kaynaklara dayandırdığı habere göre; Çiftin çocuklarının cinsiyetinin erkek olduğu öğrenildi. Oğluna kavuşan ünlü şarkıcının sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

‘İHANET’ İDDİALARI

Rihanna, bebek heyecanı yaşarken hiç beklemediği bir haberle sarsılmıştı. İddiaya göre; Rihanna, sevgilisi tarafından aldatılmıştı. Rocky’nin, ünlü yıldıza ayakkabı tasarımcısı Amina Muaddi ile ihanet ettiği ileri sürülmüştü. Ancak taraflar, geçtiğimiz haftalarda “aldatma” ve “ayrılık” söylentilerini yalanlamıştı.

‘ZAMANLA BENİM AİLEM OLDU’

Öte yandan daha önce arkadaş olduğu kişilerle kolay kolay romantik türde bir ilişkiye girmediğini belirten ünlü yıldız, partneri Asap Rocky için, “Onu tanımak için ve onun da beni tanıması için acele etmedim.” ifadelerini kullanmıştı.

Sevgilisi için “Zamanla benim ailem oldu.” diyen Rihanna, annesinin de ilk andan itibaren ona bayıldığını söylemişti. Rocky ile ilişkilerindeki en sevdiği şeyin şeffaflık olduğunu belirten yıldız, hedefler, korkular ve özgüvensizler hakkında açıkça konuşabildiklerini dile getirmişti.

3-4 ÇOCUK İSTİYOR

Ünlü şarkıcı, gelecek planlarından da bahsetmişti. 10 yıl içinde evleneceği kişiyi bulamasa da üç veya dört çocuk yapacağını söyleyen Rihanna, “Bunu kendi başıma yapabilir miyim? Tabii ki evet!” demişti.

‘HAYATIMIN AŞKI’

ASAP Rocky de “GQ” ile yaptığı röportajda Rihanna’yı “Hayatının aşkı” olarak tanımlamıştı. Gerçek adı “Rakim Nakache Mayers” olan ASAP Rocky, bekar olmaktan çok, bir ilişki içinde olmayı tercih ettiğini ifade etmişti.

‘HARİKA BİR BABA OLACAĞIM’

Rocky, ayrıca, baba olmayı ve aile kurmayı istediğini de sözlerine eklemişti. Şarkıcı, “Sanırım, harika bir baba olacağımı düşünüyorum. Çok şanslı bir çocuğum olacak.” demişti.

ARKADAŞINA AŞIK OLDU

Ayrıca Rihanna, 2020 yılında markası için ASAP Rocky ile birlikte çalışmıştı. O dönem arkadaş olan ikili hakkındaki söylentiler artmıştı. Fakat çift, iddialar hakkında konuşmamıştı. Barbadoslu şarkıcı, ASAP Rocky ile ilgili düşüncelerini “Yakışıklı…” sözleriyle dile getirmişti.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar