Connect with us

Magazin

Rol arkadaşıyla aşk yaşıyor: Bahar Şahin, ihanet sonrası Dorukhan Toköz’u çabuk unuttu

Futbolcu Dorukhan Toköz’ün ihanet ettiği Bahar Şahin’in aşk hayatı gündem olmaya devam ediyor. Beşiktaşlı futbolcuyla olaylı şekilde ayrılan Şahin’in yeni aşkı ortaya çıktı.

Published

on

By

‘Zalim İstanbul’ dizisinde oynadığı Ceren karakteriyle adından söz ettiren Bahar Şahin’in aşk hayatı konuşulmaya devam ediyor. Dorukhan Toköz ile olaylı bir şekilde ayrılan Şahin’in yeni aşkı ortaya çıktı.

Güzel oyuncu Bahar Şahin, aşk trafiğiyle pes dedirtti. Şahin, futbolcu Dorukhan Toköz ile bir dargın bir barışık yaşadığı ilişkisini geçtiğimiz ay sonlandırdı.

Ayrılık sonrası Dorukhan’a göndermede bulunan Şahin, “Ne olacak bu erkeklerin eskort sevdası” paylaşımıyla da ihanete uğradığını ima etmişti.

Bu şok paylaşımdan sonra herkes Şahin’in aşk acısı çektiğini düşünürken güzel oyuncu, yeni bir aşka yelken açtı.
Bahar Şahin, bir dijital platformda yayınlanacak olan dizideki rol arkadaşı Oktay Çubuk ile yakınlaştı. Arkadaşlıkları kısa sürede aşka dönüşen ikili, geçtiğimiz gün soluğu Paris’te aldı.
Birlikte tatile çıkan taze aşıklar, aynı yerden ayrı ayrı yaptıkları paylaşımlarla kendilerini ele verdi. Bahar Şahin’in Paris sokaklarında verdiği pozlardaki mutluluğu yüzüne yansımıştı.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar