Connect with us

Dünya

Ronaldo’nun acı günü: İkiz bebeklerinden birini kaybetti

Portekizli dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo ve eşi Georgina Rodriguez, ikiz bebeklerinden birini kaybetti.

Published

on

Manchester United’ın Portekizli dünya yıldızı Cristiano Ronaldo ve eşi Georgina Rodriguez, acı bir haber paylaştı. İkiz bebek dünyaya getirmeyi bekleyen çift, ikizlerden birinin hayatını kaybettiğini duyurdu.

Ronaldo-Rodriguez çifti, sosyal medyadan yaptıkları duyuruda ikiz bebeklerden erkek olanının doğum sırasında hayatını kaybettiğini, kız olanın ise sağlıklı bir şekilde doğduğunu belirttiler.

Ronaldo-Rodriguez çiftinin paylaşımı şu şekilde:

“Oğlumuzun hayatını kaybettiğini büyük bir üzüntü içinde duyuruyoruz. Bu anne-babanın yaşayacağı en büyük acı… Kız bebeğimizin doğması, bize bu acı habere dayanma gücü, biraz umut ve mutluluk veriyor.

Doktorlara ve hemşirelere çabaları için teşekkür ediyoruz. Yaşadığımız kayıp nedeniyle yıkılmış durumdayız ve bu zor dönemde mahremiyetimize saygı duyulmasını rica ediyoruz.

Oğlumuz artık bizim meleğimiz… Seni daima seveceğiz.

Cristiano Ronaldo & Georgina Rodriguez”

28 EKİM’DE İKİZ BEKLEDİKLERİNİ DUYURMUŞTU

Cristiano Ronaldo, eşi Georgina Rodriguez ile ikiz bebek beklediklerini yaptığı paylaşımla 28 Ekim 2021 tarihinde açıklamıştı.

Ronaldo, eşi Georgina Rodriguez ve bekledikleri bebeklerinin ultrason fotoğrafı ile birlikte bir paylaşımda bulunarak “İkiz bebek beklediğimizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Kalplerimiz sevgi dolu. Sizi sabırsızlıkla bekliyoruz” ifadelerini kullanmıştı.

Sözcü

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar