Connect with us

Dünya

Rus model Irina Shayk’tan, Putin’e tepki: ‘Savaşa hayır’

Dünyaca ünlü Rus model Irina Shayk, Rusya-Ukrayna savaşına tepki göstererek Ukrayna halkı için yardım kuruluşlarına bağış yaptığını açıkladı. Shayk, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Bunlar olurken nasıl uyuyabilir, çalışabilir veya işlev görebiliriz?” ifadelerini kullandı.

Published

on

Ukrayna’ya 24 Şubat sabahı Rusya tarafından başlatılan askeri operasyon, 7. gününde de devam ediyor. Savaş sürerken; bir taraftan ünlüler cephesinden de sesler yükseliyor. Son olarak dünyaca ünlü Rus model Irina Shayk da “Savaşa hayır” diyenler arasına katıldı.

Shayk sosyal medya hesabından, “Savaşa hayır. Bunlar olurken nasıl uyuyabilir, çalışabilir veya işlev görebiliriz?” ifadelerini kullanarak Putin’e tepkisini dile getirdi.

BAĞIŞ YAPTI

Shayk, “Savaşa hayır” sözleriyle başladığı paylaşımında, UNICEF ve Ukrayna Kızılhaç’ına bağışta bulunduğunu belirtti. Ünlü model, takipçilerinden de ellerinden geldiğinde bağış yapmalarını istedi.

Siyah-beyaz barış işareti görseli eşliğinde mesajını paylaşan bir çocuk annesi Shayk, “Dünya barışı için dua ediyorum” dedi.

Cumhuriyet

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar