Connect with us

Dünya

Rusya’da dehşet! Düğün öncesi yatak odasında çıplak ve kanlar içinde bulundu

Rusya’da düğün arifesinde olan 26 yaşındaki gelin adayının cesedi, nişanlısı ile yerleştiği dairede çıplak ve tanınmayacak halde kanlar içinde bulundu.

Published

on

Rusya’da düğün hazırlıklarında yaşanan vahşet tüm ülkeyi sarstı. 26 yaşındaki Marina Pankratova ile nişanlısı Alexander Voronin, düğün için geri sayıma geçmiş, ve genç kadın gelinliğini bile almıştı. Çiftin tüm yakınları düğün gününü beklerken gelen haberle herkes şoke oldu.

Nişanlı çiftin yaşadığı daireye habersiz gelen Alexander Voronin’in annesi eve geldiğinde gelin adayının cansız bedeniyle karşılaştı.

26 yaşındaki Marina Pankratova’nın vücudu onlarca yerinden bıçaklanmıştı, ev kan gölüne dönmüştü. Yarı çıplak haldeki genç kadının gövdesi ve başı yaralarla kaplıydı.

İşkence etti, yumrukladı, tekmeledi

Adli Tıp’taki ilk incelemede saatler süren işkencede gelin adayının Voronin tarafından yumruklanıp tekmelendiği belirlendi. Babası Rus gizli istihbarat servisi KGB’nin eski çalışanı olan Alexander Voronin nişanlısını öldürdükten sonra kaçtı ancak koronavirüs tedbirleri nedeniyle fazla uzaklaşamadı.

Polisin peşine düştüğü katil babası Nikolay’ın devreye girmesiyle Moskova’daki bir parkta teslim oldu. Temmuz 2020’de yakalanan Voronin’in mahkemesinde verilen detaylar ise kan dondurdu

Kafasına baltayla vurmuş!

Savcılık dosyasına göre, 26 yaşındaki Marina’nın yüzü tanınmayacak hale gelmişti ve bilinmeyen bir cisimle vurulan kafatasında ise çatlak meydana gelmişti. Mahkemeye sunulan kanıtlar katilin genç kadının kafasına baltayla vurduğunu gösterdi, cesette 83 darbe tespit edilen cinayetin ayrıntıları ülkeyi derinden sarstı.

Başka kadınlara da yapmış

Milliyet gazetesinde yer alan habere göre cinayeti soruşturan dedektifler, katilin eski kız arkadaşlarına ulaştığında Voronin’in hayatına giren tüm kadınları dövdüğü ve işkence yaptığı ortaya çıktı. Bir kadının ellerini bağlayan cani, çocuğunu pencereden aşağı atmakla tehdit etti. Dahası izletilen güvenlik kamerası kayıtlarında katilin evlerine yürürken kadını dövdüğü görüldü.

Alexander Voronin mahkemede “Hiçbir şey hatırlamıyorum” ifadesini kullandı, davaya bakan hakim katile 14,5 yıl hapis cezası verildiğini açıkladı.

Marina daha önce şikayetti bulunmuş ancak…

Marina’nın arkadaşlarından biri, Rus medyasına genç kadının Voronin’den gördüğü şiddet nedeniyle polise şikayetçi olduğunu ancak daha sonra şikayetini geri çekerek evlenmeye karar verdiklerini aktardı.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar