Connect with us

Magazin

Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun eski eşi Benan Kocadereli’den ilk paylaşım

İstanbul Bakırköy’de uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, dün memleketi Rize’de toprağa verildi. Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun 15 yıl evli kaldığı iki çocuğunun annesi Benan Kocadereli de cenazeye katıldı. Yürüyerek camiye geçildiği esnada ise Ece Erken ve Benan Kocadereli ayakta durmakta güçlük çeken anne Hacer Mahmutyazıcıoğlu’nun koluna girdi. Çocuklarının babasına son vazifesini yaptıklarını söyleyen Kocadereli’den sosyal medyadan ilk paylaşım geldi.

Published

on

Uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Beşiktaş’ın eski yöneticisi ve sunucu Ece Erken’in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, dün memleketi Rize’de toprağa verildi.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile 15 yıl evli kalan ve iki çocuk dünyaya getiren Benan Kocadereli de cenaze törenine katılarak taziyeleri kabul etti.

Yürüyerek camiye geçildiği esnada ise Ece Erken ve Benan Kocadereli ayakta durmakta güçlük çeken anne Hacer Mahmutyazıcıoğlu’nun koluna girdi.

Eski kayınvalidesini zor gününde yalnız bırakmayan Kocadereli, törenin ardından gece geç saatlerde Instagram hesabından bir paylaşımda bulundu.

İki çocuğunun babasına son vazifesini yaptığını söyleyen Benan Kocadereli, “Evlatlarımın babası nurlar içinde uyusun.”

“Bizi yalnız bırakmayan, arayan, soran dostlarım, arkadaşlarım ve ayrıca buradan mesaj atan yüzlerce iyi kalpli hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Posta

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar