Connect with us

Magazin

Safiye Soyman, Seda Sayan’ın Miami’deki evinden paylaştı

Seda Sayan ve Safiye Soyman tatil için soluğu Amerika’da aldı. Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını sonrası normalleşme sürecinde ikili tatil için Miami’yi tercih etti.

Published

on

Safiye Soyman’ı Miami’deki evine davet eden Sayan, arkadaşına okyanus turu yaptırdı. Tatilden keyifli anları sosyal medya hesaplarından paylaşan Soyman, ‘ Bir yıllık deşarj oluyorum. İnşallah döndüğümüzde sahnelerimiz açılır” dedi.

Balkondan video çekmeye devam eden ünlü şarkıcı, “Burası sevgili Seda’cığımın on yıldır gelemediğim evi… 32’nci kat rezidans, bir tarafı okyanusa bir tarafı da göle bakıyor’ ifadelerini kullandı. Amerika’yı yeniden keşfeden ikili bir süre daha orada kalacak. Seda Sayan da Miami tatilinden fotoğraf ve videolarını sık sık Instagram’da takipçilerinin beğenisine sunuyor.

Son olarak okyanusa girerken çektiği videoyu yayınlayan Sayan, o anları, “Okyanusla sınavım. Biraz yemek yemeliyim. Dalgalar fırlattı beni” notuyla paylaştı.

Bir çocuk annesi Sayan, dün akşam da Safiye Soyman ile çektirdiği pozu, “Safiş’imle” diyerek paylaştı. Soyman da aynı kareyi “Aşkım benim” diyerek yayınladı.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar