Connect with us

Dünya

Saray çalışanlarını ısıran Biden’in köpeği şimdi de Beyaz Saray’ın koridorlarına tuvaletini yaptı.

ABD Başkanı Joe Biden’ın köpeklerinden birinin Beyaz Saray koridorlarına tuvaletini yapması gündem oldu!

Published

on

By

ABD Başkanı Joe Biden’ın köpeklerinden birinin Beyaz Saray koridorlarına tuvaletini yapması Twitter’da gündem olunca, kullanıcılardan esprili yorumlar geldi. Bazı kullanıcılar Biden yönetimini eleştirirken, bazıları da ABD medyasına yönelik eleştirel yorumlarda bulundu.

Biden ‘ın köpekleri Twitter ‘da gündem olmaya devam ediyor. ABD merkezli haber ajansı The Associated Press ‘in paylaştığı habere Twitter’da birçok yorum geldi.

​Daha önce bir CIA ajanını ısırmasıyla gündeme gelen Biden’ın köpekleri, bu kez de Beyaz Saray koridorlarındaki köpek dışkısından ötürü Twitter’da esprili yorumların dönmesine sebep oldu. ​ABD medyasını eleştiren bir Twitter kullanıcısı, “Tanrıya şükür sınırda işkence gören göçmenleri değil, bunu haber yapıyorsunuz” yorumunda bulundu.

Başka bir kullanıcı da, “Teşekkürler The Associated Press. Köpeğim az önce osurdu, kamera ekibini nereye yönlendireyim?” yorumunu yaptı.

Öte yandan kullanıcılardan Biden yönetimini eleştiren tweetler de geldi. ​Bir kullanıcı, “Daha çocuklarını ve köpeklerini yetiştiremiyorken ülkeyi yönetmeye çalışıyor. Yaşamak için ne güzel bir zaman. Gerçekten bir simülasyonun içinde yaşıyoruz” ifadelerini kullandı.

​Biden’ın politikalarına değinen başka bir kullanıcı da paylaştığı tweette, “Harika, köpeğin sahibine idare ettiği toplama kamplarını sor” dedi.

İlk fark edenler muhabirler oldu
Yerel basında, First Lady Jill Biden’a Kaliforniya gezisinde eşlik etmek için Beyaz Saray’a gelen muhabirlerin, olayı ilk fark edenler olduğu bildirildi. Halıya Biden’ın hangi köpeğinin tuvaletini yaptığı ise henüz netlik kazanmadı.

ABD Başkanı Biden’ın ‘Major’, ‘3’, ‘Champ’ ve ’12’ adında dört köpeği bulunuyor.

Biden’ın köpeği bir kişiyi daha ısırdı

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar