Connect with us

Magazin

Şarkıcı İzel: Arabamı sattım, iki aylık param kaldı!

Koronavirüs salgınından dolayı ekonomik sıkıntılar yaşadığını dile getiren şarkıcı İzel, “Arabamı sattım. Ufak bir miktar da kredi çektim öyle idare ediyorum. İki aylık param var ondan sonra ne olacak bilmiyorum” dedi.

Published

on

Ünlü şarkıcı İzel, Kanal D ekranlarında yayınlanan Magazin D Pazar’a özel açıklamalar yaptı. Ağır bir hastalık süreci geçirdiğini belirten 52 yaşındaki şarkıcı, yaşadığı zorlu günleri ve maddi sıkıntıları anlattı.

Altı ay boyunca bir hastalık ile mücadele eden şarkıcı, ardından operasyon geçirdiğini belirtti.

İzel, “Çok değişik bir hastalık… Adını bile şu an söyleyemiyorum lenf bezlerim alındı. Sonra çok ağrılı ve sancılı bir dönem geçirdim. Tam iyileştim ‘Hadi’ dedim, ‘Artık çıkıyorum sokağa…’ bir anda başımıza korona geldi” dedi.

“Kanser değilim!”

Ünlü şarkıcı, “Hakkımda ‘kanser’ dedikodusu çıkmış… Çok eski bir arkadaşım basın camiasından anneme sormuş, “İzel kanser mi oldu?” diye… Annem de rahatsız, bu soru onu iyice kötüleştirdi. Bu sefer annemi iyileştirmeye çalıştık. “İzel sen kansersin, bize yalan söylüyorsun” demeye başladı” ifadelerini kullandı.

İzel sözlerini şöyle sürdürdü: Ben ortadan kaybolunca artık biri bir taş attı ortaya böyle bir şey yayıldı. Ben kanser değilim! Müziğe küsmedim. Mümkün değil, müzik olmazsa yaşayamam. Müziksiz ve aşksız mümkün değil.

“İki aylık param kaldı”

Ekonomik olarak da zor günler geçirdiğini belirten şarkıcı, “Bir buçuk yıldır sahneye çıkmıyorum ekonomik sıkıntılar ben de yaşadım. Benim tabii ekstra durumlar oldu. Önce babamın sonra üç yıl süren annemin rahatsızlığı ve benim rahatsızlığım oldu. Bunlar çok bütçeli şeyler helali hoş olsun. Bir birikimim vardı ama bu dönemde hepsi gitti.” şeklinde konuştu.

İzel ayrıca, “Arabamı sattım. Ufak bir miktar da kredi çektim öyle idare ediyorum. İki aylık param var ondan sonra ne olacak bilmiyorum” dedi.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar