Connect with us

Magazin

Seda Bakan, “Dün gece rüyamda Jennifer Lopez’i gördüm.” diyerek rüyasını anlattı

Seda Bakan, önceki gün Emirgan’da görüntülendi. Spordan çıktığını söyleyen güzel oyuncu, muhabirlerle sohbet etti. Ayaküstü soruları yanıtlayan Bakan, “Dün gece rüyamda Jennifer Lopez’i gördüm.” diyerek rüyasını anlattı.

Published

on

Bir süredir ekranlardan uzak olan Seda Bakan, önceki gün Emirgan’da görüntülendi. Spordan çıktığını söyleyen oyuncunun keyifli hali dikkat çekti. Ayaküstü soruları yanıtlayan Bakan, muhabirlere rüyasını anlattı.

Oyuncu, “Dün gece rüyamda Jennifer Lopez’i gördüm. Bir Türkçe konuşuyor inanamadım. ‘Birlikte bir filmde oynamışız’ diyor, ben de diyorum ki, ‘Allah Allah hangi filmde? Hatırlayamadım siz beni birisiyle karıştırıyorsunuz.’ Sonra anladım ki bir rüya; çünkü kadın Türkçe konuşuyor. Olamaz falan.” şeklinde konuştu.

Seda Bakan, “Kabusla mı, mutlu mu uyandınız?” sorusuna, “Mutlulukla uyandım. Jennifer Lopez’i rüyamda görüp de kabusla uyanmış olabilir miyim?” yanıtını verdi.

Bir çocuk annesi oyuncu, “Kiminle kamera karşısına geçmek istersiniz?” sorusuna, “Öyle bir şeyim yok ama herhalde Al Pacino, o da yaşlandı ama hadi Leonardo Dicaprio diyeyim, gençlik hali.” cevabını verdi.

Askıda fatura ödemesiyle alakalı konuşan Bakan, ”Bence yapılabilecek en iyi yardım, çünkü her bütçeye göre fatura var. Eğer yardım etmek isteyen insanlar olursa bence neden olmasın.” ifadelerini kullandı.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar