Connect with us

Magazin

Seda Bakan: Dünyanın en zor işi ev kadını olmak

2014 senesinde müzisyen Ali Erel ile hayatını birleştiren ve mutlu evliliğiyle magazin dünyasının örnek çiftleri arasında gösterilen Seda Bakan, sosyal medya sayfasından paylaşımlarıyla sık sık gündeme geliyor. Seda Bakan son olarak ise ev kadını olmanın zorluklarına değindi.

Published

on

Geçtiğimiz Eylül’de ikinci bebeğini dünyaya getiren Seda Bakan, zamanının çoğunu ailesine harcıyor. Yardımcısı izne ayrıldığı için ev işleri ve kızlarıyla bir süreliğine tek başına ilgilenecek olan ünlü oyuncu, dün gün ortasında yorgun düştü.

Saçlarını toplayıp kıyafetini değiştirmeye bile vakit bulamadığını söyleyen Seda Bakan, çektiği videoyla da takipçilerine şöyle seslendi:
“Bence dünyanın en zor işi, ev kadını olmak. Bir elinde 50 tane iş çeviriyorsun. Yemek yapıyorsun, evi topluyorsun, çocuk bakıyorsun, alışveriş, bütün evin işini ve herkesin organizasyonunu yapıyorsun.

Ev işi, dünyanın en zor işi bence. Bir de bunu yapıp bazı insanların kocaları ya da erkekler sana saygı duymuyor. ‘Ne iş yaptın ki? Bütün gün evde oturuyorsun’ diyorlar. Kadına saygı duyan, kadını kollayan, kadının yanında olan zihniyete ihtiyacımız var.”

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar