Connect with us

Magazin

Seda Sayan ile Çağlar Ökten’den tatil paylaşımı

Seda Sayan, 24 Nisan’da Çağlar Ökten ile nikah masasına oturmuştu. Sunduğu program sezon finaline girince de direk eşiyle birlikte estetik olmuş ve ardından da tatile gitmişti. Sosyal medya hesabından sık sık paylaşım yapan Seda Sayan bir yenisini daha ekledi.

Published

on

Yaklaşık dört ay önce Beşiktaş’ta lüks bir otelde Çağlar Ökten ile dünyaevine giren Seda Sayan, nikah sonrası eşi ve yakın arkadaşlarıyla Amsterdam tatiline çıkmıştı. Ünlü çift, balayı için de Paris’i tercih etmişti.

Özel hayatıyla olduğu kadar yaptırdığı estetiklerle de gündemden düşmeyen Seda Sayan, yeniden ameliyat masasına yatmıştı. Eşi Çağlar Ökten’in de kendisine eşlik ettiği Sayan, o anlarını sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Çağlar Ökten saç ektirirken, Seda Sayan silikonlarını yeniletmişti. Seda Sayan’ın paylaşımına binlerce yorum yağmıştı.

Çağlar Ökten ile tatile çıkan Seda Sayan, deniz kenarında verdiği pozları takipçileriyle paylaştı.

Eşiyle pozunu “Sevgilim” diyerek yayınlayan ünlü şarkıcı, Ökten’in kendisini çektiği kareye de “Sevgilimin gözünden” notunu düştü. Ünlü çiftin aşk pozlarına binlerce beğeni ve yorum yağdı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Seda Sayan (@sedasayan)’in paylaştığı bir gönderi

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar