Connect with us

Magazin

Seda Sayan’ın kayınvalidesinden ilk açıklama

Şarkıcı Seda Sayan ve Çağlar Ökten, 7 Mayıs’ta Prag’da yapacakları düğünü iptal ederek sade bir nikah töreniyle evlendi. Seda Sayan’ın kayınpederi ve kayınvalidesinden ilk açıklama geldi.

Published

on

Seda Sayan ile Çağlar Ökten 7 Mayıs’ta gerçekleşmesini planladıkları Prag’taki nikahlarını ertelemiş ve dün akşam evlenmişlerdi. 59 yaşındaki Seda Sayan, eşi Çağlar Ökten ile bu sabah canlı yayında düğün yaptı. Sabahın Sultanı programında gerçekleşen düğüne, Sayan ile Ökten’in aileleri de katılım gösterdi. Çağlar Ökten’in Manisa’da yaşayan ailesi canlı yayında ilk kez duygularını paylaştılar.

Ökten’in babası, “Nikah merasiminizde bulunamıyorum ama yüreğimiz sizinle. Sizlere bir ömür mutluluk diliyoruz. Ailemize hoş geldin” dedi, Çağlar Ökten’in annesi ise, “Seda’m hayırlı uğurlu olsun Allah mutlu etsin çok öpüyorum sizleri” ifadesini kullandı.

Seda Sayan’ın annesi ise, “Hayırlı uğurlu olsun düğününe gelemedim biliyorsun hastayım. Aklım orada kaldı. Allah ayırmasın. Mübarek günde Allah mutlu etsin diye dua ediyorum. İkinizi de çok seviyorum” şeklinde konuştu.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar