Connect with us

Yaşam

Seks sırasında baskın olmayı seven 3 burç!

Tüm burçların kendine has bir yanı varsa da bazı burçlar seks sırasında baskın olmayı diğerlerine göre daha fazla sever…İşte o burçlar…

Published

on

By

Tüm burçların kendine özgü bilinen karakteristik yapısı olabilir fakat içlerinden bazıları ise sadece seks sırasında olan tutkuları ve özellikleri ile dikkat çeker…

İşte o burçlar:

AKREP BURCU SINIR TANIMAZ!

Mars etkisinde olan Akrep burçlarının cinsel hayat performansları tartışılmaz bir gerçek. Hiçbir burç, cinsellik konusunda Akrep burçlarının eline su dökemez, dökmeye de cesaret bile edemez. Akrep insanları, yatakta hiçbir konuda sınır tanımaz ve flörtünü zorlamaktan çekinmez.

Libidosu ve tutkusu birleşince karşısındaki insana unutamayacağı bir gece yaşatır. Baskın olmayı çok sever, arada bir de farklı fanteziler dener. Bazen erotizmin zirvesinde dans ederken bazen de aşkın gücünü dudakları ile mühürler.

KOÇ İNSANI SKORA BAKAR

Koç burcu insanları, enerjilerini iki yere harcarlar. Bunlardan biri kavga diğeri seks! Bunların dışında bu ikisinin bir arada olduğu şeyi de çok severler ve enerjilerini harcamaktan gocunmazlar. Neyse, o kadar detaya girmeden söyleyelim, Koç burcu insanını gücendirmemelisiniz. Şimdi de gelelim skor tabelasına. Sabırsız Koç burçları, beğendiği birisi varsa aklının bir köşesine bunu yazar ve akşam olmadan koluna onu takmayı başarır. Romantizmi sevmez genelde icraata bakar. Gücünü, potansiyelini, varını yoğunu ortaya serer ve performansı ile karşısındakini büyülemeyi başarır. Bazen ipin ucu kaçar ama sekste oldukça fazla iyiler.

BOĞA HAZ PEŞİNDEDİR VE ANIN TADINA BAKAR

Hayata keyif almak için gelmiş olan bir insanın seksten uzak kalması düşünülebilir mi? E dünya sadece yemek yemekten ibaret değil sonuç olarak. Haz peşinde koşan Boğa burçları, partnerini pamuklara sarıp sarmalar, erotik dokunuşlar ile sekse oldukça farklı bir hava katar. Hız yapmaz, vücuttan vücuda atlamaz. Sadıktır ve karşısındaki insanı sadece seks için harcamaz. Anın tadına bakar, bulutların üzerinde kendine kiraladığı dairesinde keyfine bakar; bu da libidoyla yatakta baskı taraf olmasını sağlar.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar