Connect with us

Magazin

Selen Görgüzel: Hamdi Alkan’ın ailesinden kimse beni aramadı

Hamdi Alkan ile evliliklerini bitiren Selen Görgüzel, “Boşandığımızdan beri Hamdi Alkan’ın ailesinden kimse beni aramadı” diyerek sitem etti.

Published

on

Selen Görgüzel, 2014 yılında Roma’da Hamdi Alkan ile nikâh masasına oturdu. 8 yıldır birlikte olan çift, 2,5 ay önce tek celsede boşandı. Görgüzel, bugün ‘2. Sayfa’ adlı magazin programına konuk oldu.

“HAMDİ İLE AYNI PROJEDE OLMAM”

Biten evliliği hakkında konuşan Görgüzel, “2,5 ay önce boşandık. Bu sürecin benim oyunculuk kariyerimde sorun olacağını düşünmüyorum. Hamdi bana sektörde engel olmaz ama ben onunla şimdilik aynı projede olmak istemem. Bir süre geçtikten sonra olabilirim. Hamdi Alkan’la ilgili bir şey gördüğümde sanki ayrılmamışız ama ayrı gibiyiz de. Boşanmadan önce ilişkimiz akrabalığa dönmüştü” dedi.

“HAMDİ ALKAN’IN AİLESİNDEN KİMSE ARAMADI”

Alkan’ın ailesi tarafından aranmamasına sitem eden Görgüzel, sözlerine şöyle devam etti:

“Ortak dostumuz olan bayan arkadaşımız bizim boşanma sürecimizde çok alakasız bir tutum sergiledi. Benim ailem Hamdi Alkan’ın paylaşımlarına beğenmeye devam ediyor ancak ben onun ailesi tarafından hiç aranmadım. Bu baya enteresan oldu. Zeynep’le falan da konuşmadık. Küslüğümüz yok… Evlilik biterken karşılıklı bir çirkinleşme olmadığı için tarafların aileleri düşmanlaşmadı. Zeynep boşanmadan sonra bir mesaj göndererek destek oldu. Yurt dışında yaşadığı için belki saatleri hesaplayamadığı için aramamış olabilir.”

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar