Connect with us

Magazin

Selen Görgüzel itirafıyla şaşırttı

Eşi Hamdi Alkan’dan boşanan Selen Görgüzel, özel hayat itirafıyla şaşırttı. İşte detaylar…

Published

on

Geçtiğimiz aylarda 8 yıllık eşi Hamdi Alkan’dan boşanan Selen Görgüzel, önceki akşam Kuruçeşme’de ‘Two’ adlı mekanda sahne aldı. Konsere 1 milyon lira değerindeki aracıyla gelen Görgüzel, özel hayat itirafıyla şaşırttı. İşte detaylar…

Son aylarda evliliklerinde kriz yaşadıkları öne sürülen ünlü yönetmen Hamdi Alkan ve oyuncu eşi Selen Görgüzel Alkan’dan kötü haber geldi.

TEK CELSEDE BOŞANDILAR

2014 yılında evlenen Hamdi Alkan ve Selen Görgüzel Alkan, geçtiğimiz aylarda anlaşmalı olarak tek celsede boşandılar.

1 MİLYON LİRA DEĞERİNDE YENİ ARACIYLA GÖRÜNTÜLENDİ

Selen Görgüzel, dün akşam Kuruçeşme’de ‘Two’ adlı mekanda sahne aldı.

Konsere 1 milyon lira değerindeki aracıyla gelen Görgüzel, sahnede iddialı kıyafet tercih ettiğinin hatırlatılması üzerine, “Kıyafet seçerken ciddi bir emek harcıyorum. Taşıyabileceğim kıtafetler giydiğim sürece sorun olacağını düşünmüyorum. Lütfen beni Gülşen ile kıyaslamayın. Gülşen’in kıyafet seçimleri cesur bulunmadan önce de ben böyle kıyafetler giyiyordum. Tarzım bu” açıklamasını yaptı.

“ARABA ALDIM, KREDİSİNİ ÖDÜYORUM”

Hamdi Alkan, boşandığı Selen Görgüzel’e 2005 Model Peugeot 206 bırakmıştı. Bu konuya da değinen Görgüzel, “Bu arabanın o arabayla ilgisi yok. O araç prosedür gereği bana gelmişti. Bu arabayı kendim aldım, kredisini ödüyorum” dedi.

“AŞKSIZ YAPAMAM”

Aşka kapılarının açık olduğunu belirten Selen Görgüzel, “Aşka kapalı değilim. Ben aşksız yapamam. Doğru zamanda ve doğru yerde karşıma çıkacak birisine aşık olurum diye umuyorum” şeklinde konuştu.

 

 

 

Haber: Snob Magazin

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar