Connect with us

Magazin

Selen Görgüzel ve Hamdi Alkan’ın boşanma davasının detayları ortaya çıktı

Selen Görgüzel ve Hamdi Alkan, evliliklerinin 8. yılında boşandı. Roma’da başlayan aşkları, dün Bey Adliyesi’nde sona erdi. Boşanma davasının detayları da ortaya çıktı.

Published

on

Hamdi Alkan ile Selen Görgüzel, 2013’te aşk yaşamaya başlamış, 24 Nisan 2014’te İtalya Roma’da evlenmişti. Bir süredir araları bozuk olan çift dün sabah Beykoz Adliyesi’nde tek celsede boşandı.

Davayı Hamdi Alkan açtı. Konuşma yasağı koydurdu. Taraflardan biri sessizliğini bozarsa 2.5 milyon TL tazminat ödeyecek.

Boşanma nedeni olarak; şiddetli geçimsizlik ve fikir ayrılıkları gösterildi. İddiaya göre; Hamdi Alkan, Selen Görgüzel için Etiler’de ev kiraladı, 1 yıllık kirasını da peşin ödedi.

FOTOĞRAFLARI SİLMEDİ

Eski çift, bu hafta sonu aynı evi paylaşacak. Selen Görgüzel pazartesi sabahı yeni dairesine taşınacak. Selen dün Instagram’da şu açıklamayı yaptı:

“9 yıl beraber ağlayıp beraber güldük. Aynı havayı soluduk. Çok sevdik, sevildik, çok didiştik, çok barıştık, unutulmaz anılar biriktirdik. Karı-koca ilişkimiz bitse de biliyorum ki ömür boyu dost olarak hayatlarımızda hep var olacağız. Kızıma (İlknaz) ve bana kattığın tüm güzellikler için teşekkür ederim Hamdi Alkan. Başarı ve mutluluk daima seninle olsun.”

Hamdi Alkan ile Selen Görgüzel aşk fotoğraflarını sosyal medyadan silmedi.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar