Connect with us

Magazin

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra ikinci kez boşanıyor!

Geçtiğimiz mayıs ayında ikinci kez evlenen Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra, yeniden boşanıyor. Çıra ile ayrılık haberini sosyal medyadan yaptığı açıklama ile duyuran Ciğerci, “İkinci kez denedik, olmadı!” ifadelerini kullandı.

Published

on

2019’da nikah masasına oturan Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra, geçtiğimiz yıl eylül ayında sürpriz bir şekilde anlaşmalı olarak evliliklerini sonlandırmıştı. Ancak ikili, daha sonra barışmıştı. 16 Mayıs’ta ikinci kez evlenen çiftten kötü haber geldi. Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra, ikinci kez boşanıyor. İkili, ayrılık haberini Instagram hesaplarından yayınladıkları mesajlarla duyurdu.

Ciğerci, gönderisinde “Evlilik, eş olmak, aile kurmak hepsi en sevdiğim değerler. İki kez denedik, olmadı. Lütfen iki tarafın da duygusal ruh haline yakışan bir saygıyla, açık aramaya, bizden bağımsız sebep bulmaya çalışmadan saygıyla bilelim ve geçelim… Adli tatil bitecek, resmi işlemler eylülde son bulacak. Hayat devam ediyor, edecek.” ifadelerine yer verdi.

Çıra da paylaşımına “Biz büyük umutlarla ikinci kez denedik ama evlilik işini yine beceremedik. Birbirimizi kırmak, üzmek bizim en büyük korkumuz o yüzden gerektiğinde birbirimizi kırmaktansa birbirimizden vazgeçmeyi hep bildik.

Selin Ciğerci ile bugün itibariyle boşanma kararı almış bulunmaktayız… İnşallah ikimiz için de her şeyin hayırlısı olsun. Biz hayatımız boyunca her zaman birbirimizin destekçisi ve arkadaşı olacağız. Bu hassas ve zor kararımıza sizlerin de hassasiyetle yaklaşmasını bekliyoruz.” notunu düştü.

Öte yandan ocak ayında Selin Ciğerci ile ilişkilerine bir şans daha verdiklerini duyuran Gökhan Çıra, “Nerede kalmıştık… Hayatımda annemden sonra tek bir kadını sevdim; uğruna her şeyi yapabilecek kadar, her şeyi göze alabilecek kadar, o kadın sensin… Seninle bizi Allah’tan başka kimse ayıramazdı, yıkamazdı. Yıkamadı da!

Çok üzgünüm ki ben sebep oldum bu yaşananlara beni kırmayıp, bana güvendiğin bize bir şans daha verdiğin için de ayrıca teşekkür ediyorum canımın içi… Şimdi herkes duysun ki; biz çok daha güçlüyüz, daha çok yakınız, çünkü biz her şeyi anladık. Birbirimizi eskisinden daha çok seviyoruz. Seni çok seviyorum tek sevdiğim.” demişti.

Selin Ciğerci ise bu paylaşımı kendi hesabından paylaşıp “Gökhan’ın bu paylaşımı ile geri geldim benim de böyle bir paylaşım yapacağından haberim yoktu. 3 saat önce barıştık her evlilikte ve ilişkide problemler yaşandığı gibi bizim de oldu” dedi. Ciğeri paylaşımında devamında ise “Herkes iyi olsun mutlu olsun biz kendi hayatımıza bakalım” ifadelerini kullanmıştı.

 

 

 

 

 

Haber: CNN Türk

 

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar