Connect with us

Magazin

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra’nın ayrılık nedeni belli oldu

İkinci kez nikah masasına oturan Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra çiftinin yeniden ayrılık kararı aldıkları ortaya çıkmıştı. Şimdi ise Selin Ciğerci’nin neden böyle karar aldığına dair yeni bir bilgi ortaya çıktı.

Published

on

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra’nın evlilikleri magazin gündeminin en çok konuşulan konularından biri. Ciğerci kendisinden 12 yaş küçük olan Çıra ile evliliğini 9 Eylül’de bitirmişti. Ancak ikili ayrılığa sadece 4 ay dayanabilmişti.

Ünlü çift, 5 Ocak’ta yaptıkları paylaşımla barıştıklarını ilan etmiş ve gözlerden uzak yaşadıkları aşkın ardından 16 Mayıs 2022 tarihinde ikinci defa evlenmişti.

Evlilik sonrası bir süredir ayrılık iddiaları magazin gündemini meşgul ederken Selin Ciğerci’den flaş bir açıklama geldi. Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra ikinci kez boşanacağını açıkladı.

Ayrılığın sebebi merak konusu olurken, iddiaya göre Gökhan Çıra, şarkıcı Nez’in doğum gününde, TikTok fenomeni Kardeniz Kılıç’a göz kırptı ve bu anlarda fenomenin storyisinde yer aldı.

Bunun üzerine Gökhan Çıra videonun silinmesi için Kılıç’a mesaj attı ve sonrasına bir şeyler ısmarlamak istedi. İddiaya göre Selin Ciğerci, bu mesajlaşmaya çok kızdı ve ikinci defa evlendiği Gökhan Çıra ile ayrılık kararı aldı.

 

 

 

 

 

Haber: CNN Türk

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar