Connect with us

Magazin

Selin Ciğerci vergi rekortmeni oldu!

Selin Ciğerci, Türkiye’nin iş kadınları sıralamasında ilk 20’ye girdi.

Published

on

By

Özel hayatı ve işleriyle sık sık adından söz ettiren fenomen ve iş kadını Selin Ciğerci, sahne hayatını bıraktıktan sonra kendi kozmetik markasını kurdu. Satışlarda beklediği ilgiden de fazlasını gören Ciğerci, kendi güzellik merkezlerini de açtı.
7 MİLYON 168 BİN TL ÖDEDİ

Ürünleri kısa sürede çok beğenilen Selin Ciğerci, en başından beri söylediği “Vergi rekortmeni olacağım” sözünü de yerini getirdi. Büyük bir başarıya ulaşan Selin Ciğerci, 7 milyon 168 bin TL vergi ödeyerek Türkiye’nin iş kadınları sıralamasında ilk 20’ye girdi.

EŞİNE ÖVGÜLER YAĞDIRDI

Instagram hesabından eşi Gökhan Çıra’yla bir fotoğrafını paylaşan Selin Ciğerci, “Bugün seninle guru duyduğum günlerden birisi. Bu işleri beraber kurduk büyüttük. Yıllarım, bel kemiğim, can parçam Allah seni başımdan eksik etmesin. Çok şanslıyım senin gibi çalışkan bir kocam var” dedi.

TAKİPÇİLERİNE TAVSİYE VERDİ

Instagram hesabını aktif kullanan Selin Ciğerci, takipçilerine tavsiye verdi. Her fırsatta başarılı bir iş kadını olacağını dile getiren Ciğerci’nin vergi rekortmeni olmasının ardından yaptığı paylaşımlar dikkat çekti.

Sosyal medya paylaşımlarında takipçilerine tüyo da veren Ciğerci şu ifadeleri kullandı:

“Gelecek planı olmayanlarla asla gelecek planı yapma. Yani asla onlarla yola çıkma! Kendi kısmetini yarat. İşlerimiz çocuğumuz gibidir, ne verirsek onu alırız.”

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar