Connect with us

Magazin

Şenay Gürler’den yıllar sonra gelen ‘Avrupa Yakası’ itirafı

Şenay Gürler Türk televizyonlarına damgasını vuran ‘Avrupa Yakası’ hakkında konuştu. Gürler, “Biz diziye başladığımızda bu kadar fenomenleşeceğini düşünememiştik.” dedi

Published

on

Bloomberg HT’de çarşamba akşamları ekrana gelen “Fatih Altaylı ile Bire Bir” bu hafta da renkli konuklarıyla izleyicileri ekran başına topladı. Altaylı, dün akşamki programında; Oyuncu Şenay Gürler, müzisyen Niyazi Koyuncu ve oyuncu-yönetmen Caner Özyurtlu’yu konuk etti.

Çocukken oyunculuğa meraklı olduğunu dile getiren Şenay Gürler, “Çok kitap okuyordum. Elimde ne bulursam okuyup hayal kurduğum bir dönem vardı. Gazeteci ve psikiyatr olmak da istiyordum ama oyunculuk yolculuğumdan memnunum. Bir daha dünyaya gelsem şarkıcı olmak isterdim.” diye konuştu.

Ünlü oyuncu ayrıca, “Üniversiteden önce evlendim. Öğrenciyken bir kızım vardı. Öğrenciyken de boşandım. Kızım tasarımcı oldu. Oyunculuğu seçmedi, Bodrum’da yaşıyor.” dedi.

Üniversiteden mezun olduktan sonra İstanbul’a geldiğini söyleyen Gürler, “Seslendirme yapmaya başladım. Erdal Tosun, Alev Sezer, Okan Bayülgen ve Mehmet Erbil gibi isimlerle çalıştım. TRT’de ‘Sahte Dünyalar’ dizisiyle ekranlara çıktım. Ardından tiyatro, dizi ve sinema hayatımı sürdürdüm.” diye konuştu.

“FATOŞ’U ÇOK SEVEREK CANLANDIRDIM”

Bir döneme damgasını vuran ve rol aldığı ‘Avrupa Yakası’ dizisi hakkında da konuşan ünlü oyuncu, “Muhteşem bir yapımdı. Harika bir kadrosu vardı. Biz diziye başladığımızda ortaya böyle bir şey olacağını düşünememiştik. İnanamadık. ‘Fatoş’ karakterini çok severek canlandırdım. 5 yıl oynadık ama hiç sıkılmadık. Gülse Birsel o kadar güzel yazıyordu ki çok eğlendik.” ifadelerini kullandı.

 

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar