Connect with us

Magazin

Senem Kuyucuoğlu, kız arkadaşıyla dudak dudağa verdiği pozu paylaştı!..

2009 yılında katıldığı bir güzellik yarışmasıyla ismini duyuran ardından skandal olaylarla gündeme gelen Senem Kuyucuoğlu, şu sıralar sakin bir hayat yaşıyor. Senem Kuyucuoğlu, son olarak sevgilisi Yasemin Ada Börü’yle dudak dudağa olduğu bir anı Instagram sayfasından takipçilerinin beğenisine sundu.

Published

on

By

Hayatında yaşadığı kötü günleri geride bırakan Senem Kuyucuoğlu’na bir dönem Hülya Avşar yardım eli uzatmıştı. Hülya Avşar, o dönem kendini adını taşıyan programda Senem Kuyucuoğlu’nu işe alarak stil danışmanı görevini vermişti.

O dönem kamera arkasında olduğu için çok mutlu olduğunu dile getiren Senem Kuyucuoğlu hayatının düzene girdiğinden dolayı mutlu olduğundan bahsetmişti.

Şu sıralar magazin basınından uzak bir hayat sürdüren Senem Kuyucuoğlu, mutlu aşk hayatıyla dikkat çekiyor.

Tenisçi Yasemin Ada Börü ile birliktelik yaşayan Senem Kuyucuoğlu, Instagram sayfasından paylaştığı fotoğraflarla mutluluğunu takipçileriyle paylaşıyor. İşte Senem Kuyucuoğlu ve sevgilisi Yasemin Ada Börü’nün romantik paylaşımı.

2009 Türkiye Güzeli Senem Kuyucuoğlu, Gökhan Çınar’ın hazırlayıp sunduğu ‘Katarsis’ programına konuk olmuştu. “Cinsel eğilimim de dahil yaşadığım her şeyi insanlardan uzakta yaşamayı tercih ettim” diyen Kuyucuoğlu, “En yakın arkadaşım tarafından afişe edildim.

Bu kadar şeyi saklayıp, bir anda kendimi odak noktası olarak buldum. Bu çok rencide ediciydi” demişti. Bir süredir aşk yaşayan Senem Kuyucuoğlu ve Yasemin Ada Börü, sosyal medya hesaplarından sık sık aşk dolu pozlarını paylaşıyor.

 

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar