Connect with us

Magazin

Serdar Ortaç borç batağı yüzünden lüks evini satışa çıkardı: Değeri dudak uçuklattı

Kumar hastalığı yüzünden defalarca borç batağına düşen ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, borçlarını ödemek için boğaz manzaralı evini satışa çıkardı. Evin değerini duyanlar ise şoke oldu.

Published

on

By

Serdar Ortaç, boğaz manzaralı evini satışa çıkardı. Tam 750 meterekare evini borçlarını ödemek için satışa çıkaran Serdar Ortaç’ın evinin değerini duyanlar kulaklarına inanamadı. 8 oda, 4 salon, 4 banyo bulunan evinin manzarası da bir o kadar güzel.

Serdar Ortaç’ın evinin değeri
Beyaz Magazin programında Serdar Ortaç hakkında bir iddia ortaya atıldı. Serdar Ortaç elinde kalan son evi satılığa çıkarmış” denilen programda evin değerinin 4.9 milyon dolar olduğu açıklandı.

8 oda 4 salon lüks malikane

Programda “İstanbul’un en güzel lokasyonlarından İstinye sırtlarında, boğaz manzaralı, 750 metrekare arsa üzerine kurulu, 8 oda 4 salon, 4 banyo, özel tasarım bina, teraslı, balkonlu, özel kamera sistemli, peyzajlı, evde yok yok” denildi.

15 milyon borç

Serdar Ortaç yaz aylarında “Borçlar belimi büktü” diyerek bu yıl şarkı yapamadığını söylemişti. 15 milyon lira borç ödediğini belirten Ortaç, “Şimdi kendime çalışma zamanı. İnşallah parayı bu defa tutarım” demişti.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar