Connect with us

Magazin

Serdar Ortaç çok konuşulan açıklamasına açıklık getirdi

Serdar Ortaç’ın “Kaç tane çocuğum olacaktı ama hep kürtaj oldular, yazık” şeklindeki sözleri magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. 2014’te nikah masasına oturduğu İrlandalı model Chloe Loughnan’dan 2019’da boşanan, meslektaşı Seçil Gür’le ilişkisi geçtiğimiz yıl biten ünlü şarkıcı, önceki akşam Kıbrıs’ta sahne alırken, çok konuşulan açıklamasına açıklık getirdi.

Published

on

Sahne öncesi kameraların karşısına geçen Serdar Ortaç, soruları yanıtladı. Kürtaj açıklamalarıyla gündeme gelen popçu, “Allah nasip etmedi, olacaktı dedim ama olmadı. Kısmet değilmiş dedim. Kürtajın yapılmasını ben istemedim” ifadelerini kullandı.

“Baba olmak için çok geç kaldım” diyen Ortaç, “Evlat edinmeyi düşünüyor musunuz?” sorusuna, “Nasip kısmet” yanıtını verdi. Çocuk özlemini yeğenlerimle gidermeye çalışıyorum diyen Ortaç, “Çocuklarla hep ilgileniyorum, ama kendi çocuğum olmadı. Nasip değilmiş” şeklinde konuştu.

Borçlarından tamamen ödediğini yineleyen Serdar Ortaç, “Son üç aydır hiç oturmadık, gelen bütün gelirler borçlara gitti. Zaten ne alabilirim ki, ne alacağım para gelse. Bu saatten sonra üzerime başıma ne alacağım, olmayan hiçbir şeyim yok. Bu saatten sonra çalışan arkadaşlarım mutlu olsun, ekip. Ben hayatta her şeyi gördüm, birazda onlar görsün” dedi.

“Kumar oynamayı tamamen bıraktık” diyen Ortaç, “Artık zevkim de yok zaten. Para kazanma uğraşım da yok. Millet mutlu olsun, isteğim o” açıklamasını yaptı. Aşk hayatıyla alakalı konuşan Serdar Ortaç, “Kısmet, gelip bulabilir beni. Aşka küskün değilim. Şu aralar sadece sağlık. Sağlık gidince hiçbir şeyin önemi kalmaz. Eskiden çok önemliydi mesela şu ayakkabıyı alayım, gidince sağlık o ayakkabıyı giyecek ayak kalmaz” dedi.

“Sağlık durumum iyi ama kardeşim kötü” diyen ünlü şarkıcı, “İnşallah düzelecek, yanına gidemedim dönünce İstanbul’a gideceğim” şeklinde konuştu.

Çocuk sahibi olmak için geciktiğini dile getiren Serdar Ortaç, muhabirlerin, “Şimdiye kadar hiç böyle bir imkan ya da düşünceniz olmadı mı? Bir kez daha aşık olursanız baba olmayı düşünüyor musunuz?” sorusuna yanıt verdi.

Daha önce defalarca baba olma isteğinden bahseden 51 yaşındaki popçu, “Kaç tane olacaktı, hep kürtaj oldular, kaç tane… Yazık!” sözleriyle röportajı bambaşka bir boyuta taşıdı.

Serdar Ortaç, “Peki kürtajı tercih edenler arasında tanınan isimler de var mı?” sorusuna “Var. Kaç tane oldu, istemediler. Gençlerdi. Onlar da haklı, bir şey diyemiyorum” yanıtını verirken, isim vermekten kaçındı.

CNNTürk

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar