Connect with us

Magazin

Serdar Ortaç küsleri barıştırıyor

Serdar Ortaç, bir sosyal medya platformunda sevenleri için videolar çekiyor. Ortaç, ücret karşılığında doğum günü kutlamak ya da küs olan çiftleri barıştırmak için özel videolar hazırlıyor.

Published

on

Sahnelerin aranan ismi Serdar Ortaç son dönemde kumar borçları yüzünden zor durumdaydı. Geçtiğimiz haftalarda verdiği bir röportajda borçlarını sıfırladığını belirten Serdar Ortaç’ın verdiği konserlerin yanı sıra bir sosyal medya platformundan para kazandığı ortaya çıktı.

Ünlü isimlerin yeni gelir kapısı gündem oldu. Kişiye özel videolarla, doğum günü gibi özel kutlamalar, tebrik ve karşı tarafa iletilmek istenen özel mesajlar artık ünlü isimler tarafından iletiliyor.

Bu sistem ünlü sanatçılara dudak uçuklatan paralar kazandırıyor. Yılmaz Vural, Cengiz Kurtoğlu, Okan Bayülgen, İrem Derici gibi ünlü isimlerinde yer aldığı platforma Serdar Ortaç da katıldı.

Serdar Ortaç konuya dair; Sabah’a konuştu. Ortaç “Maksadım para kazanmak değil, insanları mutlu etmek… Yaklaşık bir yıldır bir sosyal medya platformu ile anlaşarak sevenlerime özel videolar çekiyorum.

Doğum günlerini kutluyorum, küs olan çiftleri barıştırıyorum, yani benim aracılığımla karşı tarafa istedikleri özel mesajı iletiyorlar. Videolarımda bazen küçük bir bölüm de olsa şarkı da söylüyorum.

Ayda ortalama 100 video çekiyorum. Bana büyük bir ilgi var. En çok video’su istenen ünlü isim benim. Sevenlerimin hepsi özel ve onları mutlu etmek için de bu platformla iş birliği yapıyorum. Videolar karşılığında belli bir ücret ödeniyor. Bana yıl sonunda ödenecek. Ben videoları para kazanmak için çekmiyorum, önemli olan sevenlerimin özel olduğunu onlara göstermek. Yurt dışında birçok ünlü isim, kişiye özel videolar çekiyor.

Bizim ülkemizde bu sistem daha yeni bir sistem, yaygın kullanılmıyor. Dünyaca ünlü isimler ayda çok daha büyük sayıda videolar çekip, büyük paralar kazanıyor. Bir dönem çok fazla kumar borcu olan Serdar Ortaç, sosyal medyada kişiye özel videolar çekerek ayda 120 bin lira kazanıyor.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar