Connect with us

Magazin

Serdar Ortaç sahnede alkol aldı, ayakta duramadı, tekerlekli sandalyeyle gitti…

Şarkıcı Serdar Ortaç, önceki akşam Ankara’da bir mekanda sahne aldı. Eski eşi Chloe Loughnan’a gönderme yapan Ortaç’ın hastalığına rağmen sahnede alkol alması dikkat çekti. Ortaç, gece sonunda mekandan tekerlekli sandalye ile ayrıldı. İşte detaylar…

Published

on

By

Sahneye iki dansçısıyla çıkan Serdar Ortaç, eski eşi Chloe Loughnan hakkında “8 sene sonra şutladı beni. Evliliği beceremedim. Mutluluğu buldum da şikayet mi ettim? Annem ‘sarışınlardan uzak dur, sarışınlara bulaşma’ demişti, dinlemedim. Eşim sarışındı, sevgilim sarışındı” diyerek üzüntüsünü dile getirdi.

“AKIL HASTALARININ İŞİ!”

Ortaç, “Evlilik akıl ve ruh hastalarının işi” diyerek konuklarını şaşkına çevirdi. Şarkı aralarında kadın-erkek ilişkileri hakkında espriler yapan Serdar Ortaç, hastalığına ve kullandığı ilaçlara aldırış etmeden sahnede alkol aldı.

GÜÇLÜKLE AYAKTA DURDU

Sahneye ilk çıktığında tek başına ayakta durabilen Serdar Ortaç, kısa süre sonra sadece dansçılarına ve sandalyeye tutunarak ayakta durmak zorunda kaldı. Ortaç, konseri dansçıların yardımıyla ayakta durarak tamamladı.

Sahne programını bitirdikten sonra kulise geçen Serdar Ortaç için tekerlekli sandalye getirildi.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar