Connect with us

Magazin

Serdar Ortaç vasiyetini açıkladı

Serdar Ortaç, önceki gün Kıbrıs’ta sevenleriyle buluştu. Sahnede seslendirdiği şarkılarla hayranlarını eğlendiren Serdar Ortaç, konser öncesi vasiyetini açıkladı.

Published

on

Serdar Ortaç, sevgililer gününe özel önceki akşam Kıbrıs’ta sahne aldı. Sahne öncesi basın mensupları ile bir araya gelen Ortaç, kendisine yöneltilen sorulara içtenlikle cevap verdi.

“En son sevgililer gününde ne yapmıştınız?” sorusuna “En son eşim ile yemeğe çıkmıştık. Pardon boşandıktan sonrada sevgilim ile yemeğe çıkmıştık. Hayatım boyunca yemeğe çıktım.” diye cevap verdi.

Geçtiğimiz günlerde yaptığı “Kürtaj” açıklamasıyla bir süre gündemi meşgul eden Ortaç’a basın mensupları gelen tepkileri sordu. Şarkıcı, “Tabi o konuda biraz boş konuştum insanların tepki vermesi normal” dedi.

En son Seçil Gür ile aşk yaşayan Serdar Ortaç’a “Aşka açık mısınız?” sorusu yöneltildi. Serdar Ortaç, “Umurumda değil artık aşk konuları çalışalım, ömrümüzü tamamlayalım, insanları eğlendirelim, öldükten sonra dinleyecek şarkılar bırakalım. Yeter benim için” şeklinde konuştu.

Sanat camiasında birçok kişi vefat etmeden önce vasiyetlerini açıklarken Ortaç’a habercilerin “Serdar bey Allah uzun ömürler versin.

Birçok kişi vefat etmeden önce vasiyetlerini açıklıyor. Sizin bir vasiyetiz var mı?” sorusuna da “Ben vasiyetimi daha yazmadım ama buradan söylüyorum kayıtlara geçmesi adına avukatlara da sözlü olarak da ilettim.

40 milyon TL değerinde bir evim var. Ben vefat ettikten sonra kardeşlerim, bütün çalışanlarım ve orkestrama evin satışından hisse dağıtılmasını istiyorum. Bir bölümünü Mehmetçik vakfına, şehitlere dağıtılmasını istiyorum.” cevabını verdi.

CNNTürk

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Advertisement
Advertisement

En Çok Okunanlar